Výměna a přeložka dožilých kabelů vysokého napětí

Hedvika Mašková 2021-08-30 12:11:00

Obyvatelé lokality sídliště Jih a projíždějící řidiči se budou muset v následujících měsících obrnit trpělivostí. Na konci července v ulici Stavbařů v Žatci totiž začaly práce na výměně a přeložce kabelů vysokého napětí, které jsou zároveň také přípravou na plánovanou výstavbu parkoviště v dané ulici. Práce by měly být nejpozději v polovině listopadu ukončeny. Do té doby bude parkování podél pole v ulici Stavbařů průběžně omezováno dopravním značením ,,zákaz zastavení“.

,,Prosíme obyvatele o trpělivost a spolupráci. Budeme se snažit omezovat parkovací místa a zdejší obyvatele v co nejmenší možné míře, avšak s ohledem na rozsah stavby,“ vysvětlil ředitel společnosti HANZL ELEKTROMONTÁŽE, která stavbu provádí, Petr Mašek a doplnil: ,,V ulici Stavbařů od křížení s ulicí Bratří Čapků a Pekárenská až k výměníkové stanici Žatecké teplárenské u křížení s ulicí Lípovou dojde k výměně kabelů vysokého napětí v délce cirka čtyři sta metrů. Dále budou stavbou omezeny ulice Jabloňová, Lípová a částečně Jižní a Volyňských Čechů, včetně úseku mezi garážemi. Celková délka výkopů bude zhruba jeden kilometr.“      

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video