Městem se rozezněl šanson a swing. Akci si diváci užívali

Iveta Drlíková 2021-09-02 10:30:00

Swing, šanson i klasika zněly předminulý pátek žateckým centrem. Neobyčejný kulturní zážitek připravila kavárna Ramon Cafe, která se tímto počinem zapojila do městského projektu Žatecká Dočesná jinak. Akce s názvem Šanson a swing zní Žatcem, byla jedinečná nejenom výběrem účinkujících, ale i místem, jelikož většinu času se jevištěm i hledištěm stala část ulice Obránců Míru. Před auty tak dostali na pár hodin přednost lidé, kteří si nezvyklou situaci opravdu užívali.

Díky swingové kapele Hot Sisters, která hrála jako první, mohli diváci na chvíli zažít bujarou atmosféru 20. a 30. let minulého století. Po jejich vystoupení přišel na řadu originální hudební zážitek, a to díky Petru Špatinovi, který na dvanáct skleniček naplněných vodou dokázal zahrát jak klasiku, tak třeba i ústřední melodie ze známých pohádek a filmů. Závěr povedené akce zavedl svojí atmosférou přítomné do večerní Paříže, kterou jim díky skvěle interpretovaným šansonovým písním dokázalo navodit účinkující trio Chouette. ,,Akce se mi moc líbila, byl to obrovský zážitek. Moc bych si přála víc podobných akcí v Žatci. Moc chválím pořadatele a samozřejmě i skvělé účinkující,” řekla nám jedna z návštěvnic, Hana Hesová.        

Fotogalerie z akce ZDE.

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video