Městem se rozezněl šanson a swing. Akci si diváci užívali

Iveta Drlíková 2021-09-02 10:30:00

Swing, šanson i klasika zněly předminulý pátek žateckým centrem. Neobyčejný kulturní zážitek připravila kavárna Ramon Cafe, která se tímto počinem zapojila do městského projektu Žatecká Dočesná jinak. Akce s názvem Šanson a swing zní Žatcem, byla jedinečná nejenom výběrem účinkujících, ale i místem, jelikož většinu času se jevištěm i hledištěm stala část ulice Obránců Míru. Před auty tak dostali na pár hodin přednost lidé, kteří si nezvyklou situaci opravdu užívali.

Díky swingové kapele Hot Sisters, která hrála jako první, mohli diváci na chvíli zažít bujarou atmosféru 20. a 30. let minulého století. Po jejich vystoupení přišel na řadu originální hudební zážitek, a to díky Petru Špatinovi, který na dvanáct skleniček naplněných vodou dokázal zahrát jak klasiku, tak třeba i ústřední melodie ze známých pohádek a filmů. Závěr povedené akce zavedl svojí atmosférou přítomné do večerní Paříže, kterou jim díky skvěle interpretovaným šansonovým písním dokázalo navodit účinkující trio Chouette. ,,Akce se mi moc líbila, byl to obrovský zážitek. Moc bych si přála víc podobných akcí v Žatci. Moc chválím pořadatele a samozřejmě i skvělé účinkující,” řekla nám jedna z návštěvnic, Hana Hesová.        

Fotogalerie z akce ZDE.

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video