Ve městě vypadávala elektřina, distributor slíbil nápravu

Alla Želinská 2021-09-01 01:20:00

Nečekané přerušení dodávky elektrické energie je vždy nepříjemné. Kvůli tomu můžete přijít o rozdělanou práci na PC, ale také může dojít k poškození dalších zařízení, která jsou právě připojená do rozvodné sítě. Ke krátkodobým výpadkům elektřiny docházelo opakovaně v uplynulém měsíci hned na několika místech v Podbořanech.

Lidé si stěžovali, někteří se ptali odborníků na dodávky elektřiny, anebo rovnou starosty města.

„V měsíci srpnu jsme v uvedené lokalitě evidovali minimálně třikrát krátkodobý výpadek elektrické energie. Byl vždy cca 1 minutu. Situaci intenzivně prověřujeme, přistoupili jsme k úpravě napájecího stavu a kontrole zařízení v terénu,“ vysvětlila nám Soňa Holingerová, mluvčí Skupiny ČEZ. Na tu se obrátil s požadavkem na prověření a zjednání nápravy také starosta města Radek Reindl.

Podle slov Holingerové, kontrola v terénu proběhne co nejdříve s termínem do 3. září. Odborníci mají zkontrolovat jak vedení vysokého napětí, tak i distribuční trafostanice. „Za vzniklé komplikace se všem zákazníkům omlouváme. Naší prioritou je zajistit kvalitní a spolehlivé dodávky elektřiny,“ uvedla mluvčí.

ČEZ Distribuce ročně investuje do svého zařízení 13,5 miliardy korun. Na severu Čech pak letos 2 miliardy korun. 

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video
Muzejní zahrada v Žatci a EHD 2021

Žatec před 600 lety v tanci....

Přehrát video