Zimák ,,dopádloval” pro zlato!

Lucie Steklá 2021-09-09 11:11:18

Po roční pauze se v Lounech uskutečnil závod dračích lodí. Tradiční akce festivalu Letní lounské vábení proběhla, letos výjimečně, jako samostatná akce, ale opět jako součást LLV alternativně.

Závod T-Mobile Dračích lodí v Lounech 2021 vyhrála posádka Fitness Zimák Most (na snímku s putovním pádlem pro vítěze). I když další z mosteckých týmů, Bulldog Gym KVPB vedl suverénně v rozjížďkách, nakonec na vítězství nedosáhl. Do závodu se přihlásilo devět posádek - Impérium fitness, Veltěžáci, ODS Louny, Bulldog Kovo PB, Bahenní Zlouni, Fitness Zimák Most, Dračice Bulldog Kovo PB, T-Mobile a VK Ohře. Rozjížďky přihlášených šestnáctičlenných posádek začaly hodinu po poledni, finálové jízdy v půl čtvrté odpoledne.

Finálovou jízdu, která určila pozice na stupních vítězů o celou délku lodi vyhrál tým Fitness Zimák Most. Týmu se tak navrátilo vítězství z Dračích lodí v Lounech ročníku 2018, a napravili si drobný neúspěch z ročníku 2019, kdy mostečtí ,,fitnessáci” skončili překvapivě až na třetím místě. ,,Vyhráli jsme o celou délku lodi, je to super,” radoval se vítězný tým. Druzí dojeli členové týmu Bulldog Gym KVPB Most, kteří o umístění až na hranici cíle bojovali s domácí posádkou týmu Zlouni, kteří tak skončili na třetím místě. Text, foto: Lucie Steklá


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

OBSLUHA STROJŮ - SCHRAG ÚDLICE

Skupina SCHRAG je specialistou pro komplexní řešení lehkých kovových konstrukcí pro střechy a fasády a pro svůj závod v Údlicích hledá OBSLUHU STROJŮ (ohraňovací lisy, tabulové nůžky a další stroje pro zpracování plechu. Svým zaměstnancům nabízí nad rámec běžné mzdy: mimořádné odměny, benefiry, další vzdělávání, perspektivu a podíl na rozvoji.
Tel.: 474638935
WWW: https://schrag.cz/
E-mail: info@schrag.cz


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Městské koupaliště Podbořany láká velké i malé

Skoky do vody - poslední červencový den 2021 :-)

Přehrát video
bouřka na Lounsku 13.7.2021

rozvodněný potok

Přehrát video