Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-09-14 10:30:00

Týdeník Žatecké noviny č. 37 vychází ve středu 15. září.

Ve třicátém sedmém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o návštěvě z MEZINÁRODNÍ RADY PAMÁTEK A SÍDEL, čtvrtém ročníku akce RADOST BEZ HRANIC, zkolaudovaném DĚTSKÉM BAZÉNU na letním koupališti,ZLODĚJI v supermarketu, POŽÁRU KAMIONU u Tatinné, DIAMANTOVÉ SVATBĚ manželů Kušejových v Žiželicích, DNECH ZDRAVÍ, zpravodajství MĚSTSKÉ POLICIE, tradiční akci PUTOVÁNÍ a SKEJT ACADEMY při Žateckých dvorcích.

Sportovní strana nabídne T-mobile OLYMPIJSKÝ BĚH, prohru A-týmu TENISOVÉHO KLUBU a vstup do sezóny ŽATECKÝCH KUŽELKÁŘŮ. Doporučíme rovněž, kam můžete o víkendu vyrazit ZA SPORTEM a ukážeme, jak vypadají FOTBALOVÉ TABULKY.

Na kulturní straně se naleznete reportážní fotografii ze ZÁBAVNĚ SPORTOVNÍHO DNE při T-mobile olympijském běhu. Pozveme vás i na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA a další KULTURNÍ AKCE, jako například na DOČESNOU VE STEKNÍKU nebo DNY EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ, které připomenou dávnou bitvu.

Na společných stranách naleznete rozhovor s ALENOU VOHÁNKOVOU, jejíhož partnera před dvěma lety zasáhla mrtvice a zůstal zcela ochrnutý. Nabídneme také pozvánku na PODZIMNÍ LOUNSKÉ DIVADLENÍ a rozhovor se zakladatelem a majitelem firmy PATOK, který slaví 30 LET NA TRHU.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

OBSLUHA STROJŮ - SCHRAG ÚDLICE

Skupina SCHRAG je specialistou pro komplexní řešení lehkých kovových konstrukcí pro střechy a fasády a pro svůj závod v Údlicích hledá OBSLUHU STROJŮ (ohraňovací lisy, tabulové nůžky a další stroje pro zpracování plechu. Svým zaměstnancům nabízí nad rámec běžné mzdy: mimořádné odměny, benefiry, další vzdělávání, perspektivu a podíl na rozvoji.
Tel.: 474638935
WWW: https://schrag.cz/
E-mail: info@schrag.cz


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Městské koupaliště Podbořany láká velké i malé

Skoky do vody - poslední červencový den 2021 :-)

Přehrát video
bouřka na Lounsku 13.7.2021

rozvodněný potok

Přehrát video