Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-09-14 10:30:00

Týdeník Žatecké noviny č. 37 vychází ve středu 15. září.

Ve třicátém sedmém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o návštěvě z MEZINÁRODNÍ RADY PAMÁTEK A SÍDEL, čtvrtém ročníku akce RADOST BEZ HRANIC, zkolaudovaném DĚTSKÉM BAZÉNU na letním koupališti,ZLODĚJI v supermarketu, POŽÁRU KAMIONU u Tatinné, DIAMANTOVÉ SVATBĚ manželů Kušejových v Žiželicích, DNECH ZDRAVÍ, zpravodajství MĚSTSKÉ POLICIE, tradiční akci PUTOVÁNÍ a SKEJT ACADEMY při Žateckých dvorcích.

Sportovní strana nabídne T-mobile OLYMPIJSKÝ BĚH, prohru A-týmu TENISOVÉHO KLUBU a vstup do sezóny ŽATECKÝCH KUŽELKÁŘŮ. Doporučíme rovněž, kam můžete o víkendu vyrazit ZA SPORTEM a ukážeme, jak vypadají FOTBALOVÉ TABULKY.

Na kulturní straně se naleznete reportážní fotografii ze ZÁBAVNĚ SPORTOVNÍHO DNE při T-mobile olympijském běhu. Pozveme vás i na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA a další KULTURNÍ AKCE, jako například na DOČESNOU VE STEKNÍKU nebo DNY EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ, které připomenou dávnou bitvu.

Na společných stranách naleznete rozhovor s ALENOU VOHÁNKOVOU, jejíhož partnera před dvěma lety zasáhla mrtvice a zůstal zcela ochrnutý. Nabídneme také pozvánku na PODZIMNÍ LOUNSKÉ DIVADLENÍ a rozhovor se zakladatelem a majitelem firmy PATOK, který slaví 30 LET NA TRHU.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

25. Zimní bitva v Podbořanech

Odehrála se 28. ledna 2023. Účast byla veliká...

Přehrát video
U Orloje - ochutnávka piv Žateckého pivovaru

Martin Kec ze Sedmého schodu, provozujícího nový Žatecký (mini)pivovar pozval 25. ledna znalce i laiky na ochutnávku Žatecké 11, Sedmého schodu, Plavčíka či nového speciálu APA...

Přehrát video