Multifunkční hřiště otevřel nohejbalový turnaj

Lucie Steklá 2021-09-21 14:36:00

Předminulou sobotu v Hříškově otevřeli nové multifunkční hřiště v areálu u bývalé sokolovny. Slavnostní otevření a následný nohejbalový turnaj byla úspěšná akce plná slunce a dobré nálady.

Sešlo se osm týmů nohejbalistů ze Hříškova, Panenského Týnce a Chlumčan. Nohejbalisté celkem odehráli šestnáct zápasů, přihlášeno bylo dvacet osm nohejbalistů. Odpoledne byl program doplněn i pro děti. Skákací hrad a sportovní aktivity ocenily zejména děti. ,,Vítězný tým Chlumčanská Crew ve složení Petr Koncz, Martin Knížek a Václav Kreps si odnesli v prvním ročníku nohejbalového turnaje Hříškov putovní pohár. O závěrečnou tečku se postaraly místní ženy a dívky, které hřiště také vyzkoušely,“ řekla k první akci na novém hřišti starostka obce Jana Kalašová s tím, že hřiště bude přístupné veřejnosti bez omezení. Pro sportovní nadšence byl na webu obce spuštěn rezervační systém. Na hřišti si zájemci mohou zahrát volejbal, nohejbal, tenis, malou kopanou nebo streetball. ,,Hřiště, které stálo přes dva miliony korun financuje obec z dotačního programu ministerstva pro místní rozvoj a ze svého rozpočtu. V rámci akce byly představeny i nově přijaté symboly obce, znak a vlajka obce Hříškov,“ dodala J. Kalašová. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video