Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-10-05 11:00:00

Týdeník Žatecké noviny č. 40 vychází ve středu 6. října.

Ve čtyřicátém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o nové VYHLÁŠCE O ODPADECH, začátku rekonstrukce TRAFIČKY NA NÁDRAŽNÍCH SCHODECH, střetu CHODCE S AUTOMOBILEM, bezděkovské DRAKIÁDĚ, SOUTĚŽI O VSTUPENKY na dostihy, proběhlé akci SILÁK ROKU MĚSTA Žatce, VERNISÁŽI VÝSTAVY FOTOGRAFIÍ hudební skupiny Aquarius, ZPRAVODAJSTVÍ městské policie, DNECH ZDRAVÍ v Lounech, HLASOVÁNÍ ve volbách do sněmovny pro lidi v karanténě a ZPŮSOBU VOLBY.

Sportovní strana nabídne DVACET CENNÝCH KOVŮ pro žatecké plavce, PROHRU KUŽELKÁŘŮ v Podbořanech a uplynulé zápasy NÁRODNÍCH HÁZENKÁŘŮ. Doporučíme rovněž, kam můžete o víkendu vyrazit ZA SPORTEM a ukážeme FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS.

Na kulturní straně vás pozveme na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA i DIVADLA a další KULTURNÍ AKCE, jako například na TÝDEN KNIHOVNY.

Na společných stranách naleznete dvacátý díl EXKURZE PO SOCHAŘSKÝCH PAMÁTKÁCH a další PUTOVÁNÍ PO SAKRÁLNÍCH PAMÁTKÁCH Lounska, tentokrát za rotundou v Želkovicích. Nabídneme také pozvánky na POZNÁVACÍ ZÁJEZD do porcelánky v Klášterci nad Ohří, DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ ve Vrchlického divadle v Lounech, DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v lounském archivu i na PRODEJNÍ VÝSTAVU obrazů v Galerii Sladovna v Žatci.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

ŘIDIČ AUTOPŘEPRAVNÍKU

Rodinná firma s provozovnou v Kryrech přijme ŘIDIČE AUTOPŘEPRAVNÍKU pro přepravu 8mi vozidel Nabízíme: Výplatu na konci týdne za odevzdanou práci, průměrný měsíční výdělek 55-65 000,- Kč, služební SIM pro neomezené volání s internetem, tablet s navigací, jízdy po EU vč. Švýcarska, VÍKENDY DOMA! Požadujeme: ŘP. sk. C+E, platný profesní průkaz, čistý trestní rejstřík, zodpovědné a slušné chování. Jen pro vážné zájemce - PO-NE 8:00 - 16:00.
Tel.: 777 808 568


PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video