Buškovice podruhé v sezoně slavily za šest bodů

Jaromír Trávníček 2021-10-07 11:10:00

Podruhé v sezoně se podařilo Buškovickým fotbalistům bodovat šestibodově. V sobotu 25. září buškovický A-tým si v boji „těžkých vah“ poradil na své půdě s favorizovaným B-týmem Lounského SEKA.

Hosté se sice dostali v 9. minutě do vedení, když za záda domácího gólmana Šmídy zapadl centrovaný balon. V minutě 17. si hostující obránce Novotný prodloužil do vlastní branky centrovaný míč Malého a bylo srovnáno. Ještě hůře mohlo být pro hosty o několik minut později, domácí Malý ani Hrbík však své samostatné úniky neproměnili. S přihlédnutím ke kvalitě hostů se nabízelo obligátní nedáš, dostaneš. S tím nesouhlasil domácí Hrbík a při skládání reparátu v disciplíně „samostatný únik“ tentokrát své kvality naplnil a domácí se ve 41. minutě dostali do těsného, ale zaslouženého vedení.

Druhý poločas začal pohromou pro hosty, když střelec vlastního gólu Novotný vypil svůj kalich hořkosti do dna a po druhé žluté kartě pro něj zápas předčasně skončil. Co se chvíli jevilo jako pohroma, se náhle začalo jevit jako zdařilý taktický tah. Hosty hra v deseti semkla a začali se více tlačit do branky domácích. V 50. minutě byli za svou snahu odměněni pokutovým kopem, který Baňka bezpečně proměnil na 2:2. Domácí se po šoku postupně začali zklidňovat a vracet ke své hře. Efekt se dostavil v 82. minutě brankou Hrbíka, 85. Uldricha D. a v 90. Kohouta.

Baník Buškovice – SEKO Louny B 5:2 (2:1)

Branky: 41. a 82. Hrbík, 17. vlastní Novotný, 85. Uldrich D., 90. Kohout

Sestava Baníku Buškovice: Šmída, Sklenář (68. Uldrich D.) Malý (87. Uldrich M.), Csorosz, Werner, Filip, Zikan, Troch V., Šiml, Kohout, Hrbík

Napsal(a): Jaromír Trávníček

Komentáře

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video