Poslanci se stali Růžička a Kučera

Lucie Steklá 2021-10-16 19:38:31

Okres Louny (lus) Ústecký kraj má po letošních volbách nově čtrnáct poslanců, v minulém volebním období měl o jednoho méně. ANO získalo v Ústeckém kraji sedm křesel, Spolu tři, koalice Pirátů a Starostů dvě. SPD zastupují ve Sněmovně z kraje dva lidé. Okres Louny bude mít v Poslanecké sněmovně dvojí zastoupení.

 Po víkendových volbách bude ve své práci ve Sněmovně dál pokračovat Pavel Růžička (ANO). „Mnohokrát děkuji za hlasy a za důvěru! Vynasnažím se v příštích čtyřech letech vaše očekávání nezklamat a znovu se přičinit o to, aby se naše země i nadále rozvíjela a aby se nám tu dobře společně žilo,“ poděkoval Pavel Růžička všem svým příznivcům.

Druhým poslancem bude Michal Kučera z Loun (člen TOP 09, kandidát SPOLU), který se do vysoké politiky vrací po čtyřech letech. „Výsledek voleb považuji za velký úspěch. Výborné je, že se nám podařilo zmobilizovat lidi po celé republice, ale nejen ve velkých městech, ale také v menších obcích a městech. Dříve se čekalo na Prahu, která o vítězi rozhodovala, nyní byly hlasy rozloženy rovnoměrně po celé zemi,“ uvedl M. Kučera. Zisk dvaceti procent hlasů a tři mandáty ve Sněmovně za Ústecký kraj je podle jeho slov skvělý výsledek. ,,S ohledem na to, že kraje, jako je náš Ústecký, spolu s Moravskoslezským, většinou volí levicově, je výsledek voleb výborný,“ dodal.

Nově zvolený poslanec neskrývá potěšení z počtu preferenčních hlasů. ,,Chtěl bych všem voličům poděkovat. Stejně jako lidem, kteří se podíleli na naší kampani. Věřím, že v následujících čtyřech letech po-mohu, spolu s dalšími poslanci za náš kraj, našemu regionu, abychom byli více podpořeni. Aby náš kraj byl lepším místem k životu a Česko sebevědomou součástí vyspělé Evropy. Musíme se za náš kraj vzít jako patrioti,“ řekl Michal Kučera.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.


UKLÍZEČKA

Úklidová firma přijme pracovnici na DPP nebo HPP na pozici uklízečka. Možno i s ID.
Tel.: 775 142 443


PANÍ NA ÚKLID

Hledám paní na úklid domácnosti v Čeradicích. Ostatní dle domluvy.
Tel.: 603 888 898


MECHANIK - ELEKTRONIK

Náborový příspěvek 30 tisíc! ZF Electronics Klášterec přijme MECHANIKA/ČKU - ELEKTRONIKA/ČKU. Atraktivní platové ohodnocení.
Tel.: 704 849 720
E-mail: nikola.strnadova@zf.com

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video