Poslanci se stali Růžička a Kučera

Lucie Steklá 2021-10-16 19:38:31

Okres Louny (lus) Ústecký kraj má po letošních volbách nově čtrnáct poslanců, v minulém volebním období měl o jednoho méně. ANO získalo v Ústeckém kraji sedm křesel, Spolu tři, koalice Pirátů a Starostů dvě. SPD zastupují ve Sněmovně z kraje dva lidé. Okres Louny bude mít v Poslanecké sněmovně dvojí zastoupení.

 Po víkendových volbách bude ve své práci ve Sněmovně dál pokračovat Pavel Růžička (ANO). „Mnohokrát děkuji za hlasy a za důvěru! Vynasnažím se v příštích čtyřech letech vaše očekávání nezklamat a znovu se přičinit o to, aby se naše země i nadále rozvíjela a aby se nám tu dobře společně žilo,“ poděkoval Pavel Růžička všem svým příznivcům.

Druhým poslancem bude Michal Kučera z Loun (člen TOP 09, kandidát SPOLU), který se do vysoké politiky vrací po čtyřech letech. „Výsledek voleb považuji za velký úspěch. Výborné je, že se nám podařilo zmobilizovat lidi po celé republice, ale nejen ve velkých městech, ale také v menších obcích a městech. Dříve se čekalo na Prahu, která o vítězi rozhodovala, nyní byly hlasy rozloženy rovnoměrně po celé zemi,“ uvedl M. Kučera. Zisk dvaceti procent hlasů a tři mandáty ve Sněmovně za Ústecký kraj je podle jeho slov skvělý výsledek. ,,S ohledem na to, že kraje, jako je náš Ústecký, spolu s Moravskoslezským, většinou volí levicově, je výsledek voleb výborný,“ dodal.

Nově zvolený poslanec neskrývá potěšení z počtu preferenčních hlasů. ,,Chtěl bych všem voličům poděkovat. Stejně jako lidem, kteří se podíleli na naší kampani. Věřím, že v následujících čtyřech letech po-mohu, spolu s dalšími poslanci za náš kraj, našemu regionu, abychom byli více podpořeni. Aby náš kraj byl lepším místem k životu a Česko sebevědomou součástí vyspělé Evropy. Musíme se za náš kraj vzít jako patrioti,“ řekl Michal Kučera.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video