Utkání o první příčku Slovan nezvládl, Chomutov mu nasázel sedmnáct gólů

Lucie Steklá 2021-10-19 14:46:16

Souboj o první příčku vyzněl pro Piráty, Lounům nasázeli sedmnáct gólů. Čtvrté kolo ústecké krajské ligy, které se hrálo minulý víkend, nabídlo souboj do té doby dvou neporažených celků. Střetnutí mezi Chomutovem (bílé dresy) a Louny vyznělo lépe pro Piráty, kteří zvítězili 17:4. O čtyři trefy se postaral Milan Kostourek a hattrick zapsal také obránce Kamil Charousek. Soubor Petra Martínka se tak osamostatnil na čele tabulky.

Ohlasy trenérů: Petr Martínek (Piráti Chomutov): „Jsem rád, že jsme pobavili diváky. Škoda ve druhé třetině, kde jsme měli pasáž, kdy jsme se zbytečně hrnuli dopředu a oni nám ujížděli. Podržel nás Domino, který chytal výborně. Ve třetí třetině jsme zase začali hrát a dávat si puky. Samozřejmě, že soupeř trochu odešel, ale pro diváky jsme odehráli parádní zápas. Musím je pochválit, přišli v hojném počtu a byli vynikající. “

Petr Zinek (HC Slovan Louny): „Začátek jsme neměli špatný, dlouho jsme drželi bezbrankový stav. Potom nám domácí odskočili a měli jsme šance i trestné střílení. Druhé jsme proměnili a první ne. Domácí byli lepší a mají dobré hráči, ale mrzí mě spíše třetí třetina. Ta byla 9:2, což by se nemělo stávat ani v krajském přeboru.“Sestava Louny: Dorn – Knobloch, Kašpar, Kastner, Kunrt, Vavrica, Šedivý – Růžek, Šafařík, Hofrichter, Gebelt, Kabounek, Tarant, Veselý, Salač, Szakal, Dittrich.

Sestava Chomutov: D. Svoboda – Bártek, Charousek, Ferbas, Kuncl, Hartman, Žižka, Novák – Josef Rindoš, Kůs, Chlouba – Chrpa, Mála, Huňady – Freiberg, Řezníček, Kostourek – Jaroš.

Branky Louny: 34. Salač z trestného střílení, 34. Tarant (Kastner, Vavrica), 47. Salač (Šafařík), 55. Tarant (Salač).

Branky Chomutov: 7. Chlouba (Kůs, Josef Rindoš), 10. Charousek (Kůs), 13. Chrpa (Kuncl), 18. Kostourek (Mála, Chrpa), 19. Chlouba (Josef Rindoš), 31. Charousek (Josef Rindoš, Chlouba), 31. Řezníček (Kostourek), 35. Kostourek (Kuncl, Huňady), 44. Kostourek (Řezníček), 45. Huňady (Ferbas), 52. Kuncl (Mála), 54. Josef Rindoš (Charousek), 56. Charousek (Kůs), 58. Hartman, 59. Kostourek (Chrpa, Řezníček), 60. Jaroš (Mála), 60. Řezníček (Kostourek). Text: (pir), foto: Václav Marek


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video