ČEZ nabízí smlouvy zákazníkům Bohemia Energy

Redakce 2021-10-29 07:13:00

ČR (tz, r) — V souvislosti s ukončením činnosti několika dodavatelů energií spustil ČEZ nový on–line formulář pro přechod z ceníků dodavatele poslední instance (DPI) do režimu běžných zákaznických smluv. Uzavření smlouvy pro zákazníky v režimu DPI je možné celé elektronicky na adrese www. cez. cz/prepisdpi, není tedy nutné chodit na pobočku ani volat na call centrum.

„Smlouva s ČEZ umožňuje zafixovat si ceny elektřiny na jeden až tři roky. Prosíme všechny zákazníky ČEZ o strpení i o to, aby běžné úkony řešili přednostně naší webové aplikace www. cezonline. cz,“ uvedl mluvčí skupinyČEZ Roman Gazdík. Kontaktní pobočky i call centra jsou totiž v současné situaci, kdy se na ně obracejí desítky tisíc nových lidí, přetížená a čekací lhůty jsou velmi dlouhé.

ČEZ Prodej se za předposlední týden stal dodavatelem poslední instance pro zhruba 400 tisíc lidí, jejichž původní dodavatelé ukončili činnost; většinou jde o zákazníky skupiny Bohemia Energy, která energie dodávala asi 900 tisícům lidí. „Pokud chtějí zákazníci v režimu dodavatele poslední instance přejít na jiné produkty, nemusí chodit na naše kontaktní místa nebo volat zákaznickou linku, všechno si teď jednoduše vyřídí v klidu doma přes on–line formulář,“ potvrzuje Tomáš Kadlec, generální ředitel ČEZ Prodej. „Výhodou oproti smlouvě v režimu dodavatele poslední instance jsou výrazně nižší zálohy, jejich stejná výše po celý rok a možnost zafixování cen až na dobu tří let,“ dodává Kadlec.

V režimu DPI jsou zálohy výrazně vyšší, jelikož jsou nastaveny jen pro omezenou dobu šest měsíců. Bohužel se zrovna jedná o topnou sezónu, kdy je vyšší spotřeba. Standardně se zálohy rozprostírají do celého roku, včetně léta, kdy je naopak spotřeba nižší.

Nová smlouva on–line snadno a rychle v 7 krocích:

1. otevřete si on–line formulář https: //www. cez. cz/prepisdpi

2. vyplníte osobní a kontaktní údaje

3. zadáte SMS kód, který vám přišel na mobilní telefon

4. vyplníte identifikační číslo odběrného místa a zvolíte způsob doručení vyúčtování

5. zvolíte typ produktu a nastavíte si platby

6. zkontrolujete údaje a smlouvu uzavřete elektronicky jedním klikem.


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video