Postoloprty zvou na prohlídku zámku s historickým výkladem

Lucie Steklá 2021-11-05 11:56:00

,,Zajímá Vás, v jakém stavu je náš zámek? Láká Vás jeho prohlídka? Chcete se dozvědět něco málo z jeho historie? Pokud ano, pak se přijďte podívat v neděli 7. listopadu 2021 od 14 hodin," zve postoloprtská radnice. Celá akce bude odborně komentovaná z historického i současného hlediska, pro občany bude připraveno malé občerstvení, prohlídky se budou konat po malých skupinkách za dodržování bezpečnostních opatření.

Pro ty, kteří se chtějí dozvědět něco málo z historie zámku v Postoloptech, který město před několika týdny odkoupilo od italských majitelů (psali jsme zde), je prohlídka jedinečnou příležitostíSraz bude na náměstí, poté bude všem zájemcům umožněn vstup do budovy, kterou město před několika týdny koupilo za 13,2 mil. korun.

Záštitu nad akcí převzali: starosta města Zdeněk Pištora, Místa zblízka, Prázdné domy.cz, pan Radomír Kočí a  Vít Pávek, kastelán Státního zámku v Třeboni. ,,Akce se koná pro širokou veřejnost, hlavně pro naše občany, kterým teď vlastně zámek tak nějak patří. Oni mají největší právo se s ním seznámit a znát jeho stav," zve město. 

Celá akce bude odborně komentovaná z historického i současného hlediska, pro občany bude připraveno malé občerstvení, prohlídky se budou konat po malých skupinkách za dodržování bezpečnostních opatření.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ A MATRIKÁŘ/MATRIKÁŘKA OBCE HŘIVICE

Starosta obce Hřivice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce SAMOSTATNÉ/HO ÚČETNÍ/HO A MATRIKÁŘKY/MATRIKÁŘE OBCE HŘIVICE s předpokladem trvalého pracovního poměru na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu www.hrivice.cz. Pro více informací kontaktujte starostu obce na uvedeném telefonu nebo e-mailu.
Tel.: 606 686 797
WWW: https://www.hrivice.cz/obecni-urad/uredni-deska/vyberove-rizeni-na-obsazeni-funkce-samostatne-ucetni-a-matrikarky-14413.html?ftr
E-mail: starosta@hrivice.cz


VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT

SOCIÁLNÍ SLUŽBY CHOMUTOV (Písečná 5030, 430 04 Chomutov) nabízí volné pracovní místo VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT NA DOMOVĚ PRO SENIORY PÍSEČNÁ NEBO NA DOMOVĚ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM PÍSEČNÁ. Požadavky: SŠ zdravotnické vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání - obor všeobecná sestra, praxe výtána, ale vhodné i pro absolventy, znalost práce na PC. Nástup možný ihned.
Kontakt: Ing. Pavlína Dvořáková
Tel.: 728 842 114
E-mail: dvorakova@soschomutov.cz


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video