Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-11-09 11:00:00

Týdeník Žatecké noviny č. 45 vychází ve středu 10. listopadu.

Ve čtyřicátém pátém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o STOUPAJÍCÍM POČTU NAKAŽENÝCH na Žatecku, DIAMANTOVÉ SVATBĚ manželů Ulrychových, DOPRAVNÍ NEHODĚ u Postoloprt, VERNISÁŽI VÝSTAVY obrazů a vitráží, započaté STAVBĚ RELAXAČNÍ A ODPOČINKOVÉ ZÓNY pro seniory, ŽATEČANOVI ODSOUZENÉM pro majetkovou trestnou činnost, výstavbě DÁLNICE D7, bleskové KRÁDEŽI PENĚŽENKY, novém systému POPLATKŮ ZA ODPADY, vzpomínkové akci na KŘIŠŤÁLOVOU NOC, rekonstrukci vozovky mezi ŽATCEM A RAKOVNÍKEM a zpravodajství MĚSTSKÉ POLICIE.

Sportovní strana nabídne DALŠÍ BODY DO TABULKY pro stolní tenisty TJ SEVER ŽATEC B a ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU Grand Prix Fitness Brno SÁRU HRUBOU z Radíčevsi. Doporučíme rovněž, kam můžete o víkendu vyrazit ZA SPORTEM a ukážeme FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS s TABULKAMI.

Na kulturní straně vás pozveme na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA i DIVADLA a další KULTURNÍ AKCE, jako například na divadelní přehlídku žatecké organizace KAMARÁD – LORM ,,Šťastný svět“ v městském divadle a přednášku PALEONTOLOGA Z NÁRODNÍHO MUZEA o významných zkamenělinách nalezených na Žatecku za posledních pětadvacet let.

Na společných stranách nabídneme ROZHOVOR S PETREM KOŘÁNEM ze Žatce, který si ve velkofilmu Zátopek zahrál roli belgického atleta. Dále publikujeme HISTORICKÝ OKAMŽIK odehraný v Leteckém muzeu Korea-Merkur v Bezděkově, ÚSPĚCH ŽATECKÝCH STUDENTŮ obchodní akademie v krajském kole EKONOMICKÉ SOUTĚŽE, pozveme na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na Soukromé obchodní akademii a Střední průmyslové škole elektrotechnické v Žatci a zavzpomínáme také na výtvarníka LUBOMÍRA FÁRKU, který po sobě na Žatecku zanechal mnoho uměleckých děl.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Klaunka Pipi pro děti na Kadaňském pohádkovém festivalu

V úterý 24. 5. odpoledne oblíbený padák :-)

Přehrát video
Kadaňský pohádkový festival odstartován...

Začal v úterý 24. 5. v kině Hvězda s doprovodným programem před kinem a potrvá do pátku 27. 5. Tváří festivalu je Maxipes Fik, který v sobotu oslaví narozeniny...

Přehrát video