Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-11-09 11:00:00

Týdeník Žatecké noviny č. 45 vychází ve středu 10. listopadu.

Ve čtyřicátém pátém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o STOUPAJÍCÍM POČTU NAKAŽENÝCH na Žatecku, DIAMANTOVÉ SVATBĚ manželů Ulrychových, DOPRAVNÍ NEHODĚ u Postoloprt, VERNISÁŽI VÝSTAVY obrazů a vitráží, započaté STAVBĚ RELAXAČNÍ A ODPOČINKOVÉ ZÓNY pro seniory, ŽATEČANOVI ODSOUZENÉM pro majetkovou trestnou činnost, výstavbě DÁLNICE D7, bleskové KRÁDEŽI PENĚŽENKY, novém systému POPLATKŮ ZA ODPADY, vzpomínkové akci na KŘIŠŤÁLOVOU NOC, rekonstrukci vozovky mezi ŽATCEM A RAKOVNÍKEM a zpravodajství MĚSTSKÉ POLICIE.

Sportovní strana nabídne DALŠÍ BODY DO TABULKY pro stolní tenisty TJ SEVER ŽATEC B a ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU Grand Prix Fitness Brno SÁRU HRUBOU z Radíčevsi. Doporučíme rovněž, kam můžete o víkendu vyrazit ZA SPORTEM a ukážeme FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS s TABULKAMI.

Na kulturní straně vás pozveme na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA i DIVADLA a další KULTURNÍ AKCE, jako například na divadelní přehlídku žatecké organizace KAMARÁD – LORM ,,Šťastný svět“ v městském divadle a přednášku PALEONTOLOGA Z NÁRODNÍHO MUZEA o významných zkamenělinách nalezených na Žatecku za posledních pětadvacet let.

Na společných stranách nabídneme ROZHOVOR S PETREM KOŘÁNEM ze Žatce, který si ve velkofilmu Zátopek zahrál roli belgického atleta. Dále publikujeme HISTORICKÝ OKAMŽIK odehraný v Leteckém muzeu Korea-Merkur v Bezděkově, ÚSPĚCH ŽATECKÝCH STUDENTŮ obchodní akademie v krajském kole EKONOMICKÉ SOUTĚŽE, pozveme na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na Soukromé obchodní akademii a Střední průmyslové škole elektrotechnické v Žatci a zavzpomínáme také na výtvarníka LUBOMÍRA FÁRKU, který po sobě na Žatecku zanechal mnoho uměleckých děl.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video