Adéla Citová obhájila titul mistryně republiky

Lucie Steklá 2021-11-09 13:57:22

V nejprestižnější kategorii dospělých žen na víkendovém Mistrovství ČR v pražské UNYP Aréně obhájila svou dominantní pozici Adéla Citová z Juniorského Fitness Klubu Louny.

Adéla i přes ztížené podmínky a krátký čas přípravy, neboť v rámci studia fyzioterapie pomáhala na covidové jednotce v nemocnici, předvedla životní výkon! ,,Závody jsem si moc užila, atmosféra i organizace byly super. Jsem šťastná, že jsem titul dokázala obhájit a vyhrát i v kategorii Performance. Díky, že můžeme závodit,“ podělila se o své dojmy bezprostředně po skončení závodu A. Citová organizátorům závodů. ,,Obhájit titul po době covidové je neuvěřitelný pocit. Nikdo nevěděl, jestli závody budou a jak budou organizované. Jsme šťastná, že jsem vůbec odstartovala a snad to takto pojede dál,“ dodala lounská aerobička.

Špičkové sestavy na světové úrovni předvedli i závodníci v atraktivní kategorii Performance, kde zvítězil tým z Juniorského Fitness klubu Louny se skladbou Soldiers! Jednou ze členek týmu byla i Adéla a spolu s děvčaty Sárou, Nellou, Markétou a Nicol se staly mistryněmi republiky. Jsem šťastná a děkuji všem závodníkům za krásně předvedené sestavy. FISAF.cz vše organizačně zvládl na jedničku, a tak byla spokojenost na všech stranách, uvedla po závodě Jitka Hofmannová z Juniorského Fitness Klubu Louny, trenérka královny celého závodu Adély Citové.


MČR  ve sportovním aerobiku a fitness proběhlo začátkem října v UNYP Aréně Sparta v Praze na Podvinném Mlýně. Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz ho pořádal po dvouleté pauze způsobené pandemií COVID-19 a celý tým se hlavně těšil na setkání se všemi závodníky i trenéry po dlouhé době, kdy závody nešlo organizovat. Tato očekávání však vysoce předčily perfektní výkony závodníků ve všech věkových kategoriích!

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video