Lounští judisté na závodech

Redakce 2021-11-28 21:41:50

Junior Cupu v Teplicích se zúčastnili lounští judisté. V sobotu startovalo mladší a starší žactvo kde Lounský oddíl neměl kvůli marodce zastoupení. V neděli se ale na teplické tatami postavilo sedm lounských judistů.

 V kategorii U7 po dvou vyhraných zápasech a jedné prohře obsadil 2. místo Marcus Langer. Pro marcuse to byli jeho první závody. V kategorii U9 startoval Lukáš Morch, i pro Lukáše to byli první závody. Po jedné výhře a dvou prohrách získal 3. místo. V dalších váhových kategoriích a rovněž v U9 se prali naši zkušení závodníci David Zelenka a Jáchym Pilař. David Zelenka zlatý medailista z předešlého turnaje ve Varnsdorfu měl těžký los. Bohužel nedokázal žádného ze svých čtyř soupeřů porazit a skončil tak pátý. Jáchym Pilař, pravidelný sběrač cenných kovů, přidal další stříbro po třech vyhraných utkáních a jedné prohře. David s Jáchymem si vyzkoušeli starty ještě ve věkové kategorii U11 kde dokázal zabodovat jen David jednou výhrou. V kategorii U11 vyhrála zlato Adéla Karasová po dvou vyhraných zápasech. První ze zápasů Adéla vyhrála Adéla již po šesti sekundách kdy krásným hodem na osoto gari získala ippon. Posledním nováčkem na těchto závodech byl Jáchym Jansa. V kategorii U11 získal zasloužené 3. místo po jedné výhře a dvou prohrách. Posledním Lounským závodníkem byl Michal Slavík, který po čtyřech prohrách skončil mimo stupně vítězů. Text, foto: Judo Luna Louny

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ A MATRIKÁŘ/MATRIKÁŘKA OBCE HŘIVICE

Starosta obce Hřivice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce SAMOSTATNÉ/HO ÚČETNÍ/HO A MATRIKÁŘKY/MATRIKÁŘE OBCE HŘIVICE s předpokladem trvalého pracovního poměru na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu www.hrivice.cz. Pro více informací kontaktujte starostu obce na uvedeném telefonu nebo e-mailu.
Tel.: 606 686 797
WWW: https://www.hrivice.cz/obecni-urad/uredni-deska/vyberove-rizeni-na-obsazeni-funkce-samostatne-ucetni-a-matrikarky-14413.html?ftr
E-mail: starosta@hrivice.cz


VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT

SOCIÁLNÍ SLUŽBY CHOMUTOV (Písečná 5030, 430 04 Chomutov) nabízí volné pracovní místo VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT NA DOMOVĚ PRO SENIORY PÍSEČNÁ NEBO NA DOMOVĚ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM PÍSEČNÁ. Požadavky: SŠ zdravotnické vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání - obor všeobecná sestra, praxe výtána, ale vhodné i pro absolventy, znalost práce na PC. Nástup možný ihned.
Kontakt: Ing. Pavlína Dvořáková
Tel.: 728 842 114
E-mail: dvorakova@soschomutov.cz


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video