Zlaté loučení královny aerobiku

Lucie Steklá 2021-11-29 13:39:00

Adéla Citová přidala ke svým obrovským sportovním úspěchům druhé evropské zlato. Gratulujeme!!!

 Nedělním závodem ve francouzském Agenu se lounská aerobička rozloučila s bohatou sportovní kariérou. V duchu hesla „v nejlepším je třeba přestat“ předvedla Adéla svůj životní výkon.
Nádherné vystoupení A. Citové s nejvyšším technickým indexem získalo i zcela výjimečné hodnocení od panelu rozhodčích. V jejím posledním singl finále kategorie žen jí všech pět rozhodčích zařadilo na první příčku. Adéla tak ke dvěma titulům mistryně světa přidala i druhý evropský. ,,V této sestavě jsem si byla jista každým pohybem, navíc jsem věděla, že je to pohyb poslední a budu si ho pamatovat po celý život,“ svěřila se Adéla po svém závěrečném vystoupení, které publikum v hale ocenilo potleskem ve stoje. Se závoděním se rozloučila ve dvaadvaceti letech. ,,Ty okamžiky štěstí si podle mě uvědomím ještě i později, než teď přímo na závodech, až to ze mě trochu opadne. Ale momentálně jsem fakt šťastná,“ řekla po vyhlášení výsledků pro Českou televizi Citová.
Vystoupení Adély provázelo nadšení, fandění i emoce a lounská aerobička si tak naposledy ve sportovní singlové kariéře vyslechla českou hymnu z nejvyššího stupně vítězů. Šťastná, že vše zvládla na výbornou, a současně smutná, že svoji kariéru po šestnácti letech končí, byla i její trenérka Jitka Hofmannová z Juniorského Fitness Klubu Louny ,,Áďa je velkým příkladem a vzorem pro ostatní závodníky,“ svěřila se s obrovskými emocemi po závodě.
Česká výprava měla na ME aerobicu ve Francii jednačtyřicet členů. Že byli Češi velmi dobře připraveni, zastoupení měli v každé kategorii ve finále, potvrdili ziskem třiadvaceti medailí – devíti zlatých, osmi stříbrných a šest bronzových medailí.
Evropský šampionát ve sportovním aerobiku proběhl po dvouleté pauze v neděli 28. listopadu ve francouzském Agenu. Zúčastnilo se ho sto dvacet závodníků ze sedmi evropských zemí. Čeští reprezentanti byli úspěšní v kategoriích v kadetských, juniorských i dospělých. Místrovství světa se ani letos nekonalo. Světová organizace FISAF International světový šampionát kvůli epidemii covidu , souvisejícím opatřením i zákazu cestování sportovců z některých zemí, změnila na evropský .

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Klaunka Pipi pro děti na Kadaňském pohádkovém festivalu

V úterý 24. 5. odpoledne oblíbený padák :-)

Přehrát video
Kadaňský pohádkový festival odstartován...

Začal v úterý 24. 5. v kině Hvězda s doprovodným programem před kinem a potrvá do pátku 27. 5. Tváří festivalu je Maxipes Fik, který v sobotu oslaví narozeniny...

Přehrát video