Zlaté loučení královny aerobiku

Lucie Steklá 2021-11-29 13:39:00

Adéla Citová přidala ke svým obrovským sportovním úspěchům druhé evropské zlato. Gratulujeme!!!

 Nedělním závodem ve francouzském Agenu se lounská aerobička rozloučila s bohatou sportovní kariérou. V duchu hesla „v nejlepším je třeba přestat“ předvedla Adéla svůj životní výkon.
Nádherné vystoupení A. Citové s nejvyšším technickým indexem získalo i zcela výjimečné hodnocení od panelu rozhodčích. V jejím posledním singl finále kategorie žen jí všech pět rozhodčích zařadilo na první příčku. Adéla tak ke dvěma titulům mistryně světa přidala i druhý evropský. ,,V této sestavě jsem si byla jista každým pohybem, navíc jsem věděla, že je to pohyb poslední a budu si ho pamatovat po celý život,“ svěřila se Adéla po svém závěrečném vystoupení, které publikum v hale ocenilo potleskem ve stoje. Se závoděním se rozloučila ve dvaadvaceti letech. ,,Ty okamžiky štěstí si podle mě uvědomím ještě i později, než teď přímo na závodech, až to ze mě trochu opadne. Ale momentálně jsem fakt šťastná,“ řekla po vyhlášení výsledků pro Českou televizi Citová.
Vystoupení Adély provázelo nadšení, fandění i emoce a lounská aerobička si tak naposledy ve sportovní singlové kariéře vyslechla českou hymnu z nejvyššího stupně vítězů. Šťastná, že vše zvládla na výbornou, a současně smutná, že svoji kariéru po šestnácti letech končí, byla i její trenérka Jitka Hofmannová z Juniorského Fitness Klubu Louny ,,Áďa je velkým příkladem a vzorem pro ostatní závodníky,“ svěřila se s obrovskými emocemi po závodě.
Česká výprava měla na ME aerobicu ve Francii jednačtyřicet členů. Že byli Češi velmi dobře připraveni, zastoupení měli v každé kategorii ve finále, potvrdili ziskem třiadvaceti medailí – devíti zlatých, osmi stříbrných a šest bronzových medailí.
Evropský šampionát ve sportovním aerobiku proběhl po dvouleté pauze v neděli 28. listopadu ve francouzském Agenu. Zúčastnilo se ho sto dvacet závodníků ze sedmi evropských zemí. Čeští reprezentanti byli úspěšní v kategoriích v kadetských, juniorských i dospělých. Místrovství světa se ani letos nekonalo. Světová organizace FISAF International světový šampionát kvůli epidemii covidu , souvisejícím opatřením i zákazu cestování sportovců z některých zemí, změnila na evropský .

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video