Diamantová svatba manželů Vlčkových

Hedvika Mašková 2021-12-08 10:30:00

Když manželé slaví 60. výročí svatby, říká se, že slaví diamantovou svatbu. Znamená to, že dva lidé měli ve svém životě takové štěstí, že našli pravého partnera, se kterým prožili obdivuhodných šest desítek let v manželství. A to je bezpochyby důvod k oslavě! Se svou rodinou a blízkými uplynulou sobotu společně oslavili svůj velký den také manželé Vlčkovi z Měcholup, kteří svou manželskou cestu životem započali 25. listopadu 1961. Svými podpisy potvrdili symbolický počátek další kapitoly jejich společného života na Obecním úřadě v Měcholupech.

Paní Anna Vlčková dříve pracovala jako signalistka u Českých drah. Dnes její čas vyplňují ruční práce a záliba ve vaření, kterou oceňuje nejenom její manžel, ale také děti, vnoučata a pravnoučata.

Pan Herbert Vlček pracoval jako seřizovač ve Šroubárně. I přes těžkou práci si vždy našel čas na svůj celoživotní koníček, kterým je fotbal. Ještě dnes ho stále baví, byť už jen pasivně u televize. Jeho srdcovou záležitostí je fotbalový klub Sparta Praha.

Společně manželé vychovali dvě děti – dceru Drahušku a syna Toníka. Kromě tří vzorných dětí se těší ze tří, již dospělých, vnoučat a dvou pravnoučat – Danečka a Matyáška.

Jménem celé naší redakce manželům k diamantové svatbě gratulujeme a přejeme hodně lásky, zdraví a přátelství v dalších společných letech!

Foto: František Mocek

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Charitativní koncert Škola škole. Jarní píseň

Slova Václav Čtvrtek, hudba Petr Eben - Jarní... Vyšlo slunce nad mraky, čarovalo zázraky! Kulturní dům v Podbořanech, pátek 27. 5. 2022

Přehrát video
Škola škole: ředitel GSOŠ Podbořany a manažerka Nadace Via

V úvodu charitativního koncertu Jiří Marhold spolu s Vendulou Humlovou poděkoval organizátorům a přispěvatelům za neutuchající zájem pomáhat. V tomto případě dětem a uprchlíkům v Koločavě. 27. 5. 22

Přehrát video