Technická správa vychází vstříc občanům. Od včerejška si mohou vypůjčit přívěsný vozík za automobil

Hedvika Mašková 2021-12-14 13:00:00

Ne každý z místních občanů disponuje svým vlastním přívěsným vozíkem za osobní automobil. Technická správa města Žatce se proto rozhodla přijít s novou službou, kterou je půjčovna přívěsných vozíků. Ty mohou Žatečané od úterý 14. prosince využít k odvozu odpadu do sběrného dvora. K zapůjčení jsou přímo v žateckém areálu.

,,Na sběrném dvoře jsou pro občany k dispozici dva vozíky, každý pro 600 kilogramů nákladu. Slouží vyloženě pro potřeby odvozu odpadu na žatecký sběrný dvůr,“ sdělil našim novinám vedoucí provozu Aleš Nováček a doplnil: ,,Touto službou chceme vyjít vstříc občanům, kteří nemají možnost odvozu nadměrného odpadu, jako je například nábytek nebo elektroodpad. Částečně tím chceme eliminovat vznik černých skládek.“

V případě, že si bude chtít některý z občanů přívěsný vozík zapůjčit, bude s ním sepsána smlouva a předávací protokol. Zájemce bude muset rovněž předložit občanský a řidičský průkaz skupiny B. ,,Částka za pronájem vozíku je stanovená dle počtu hodin. Ceník a podmínky pronájmu přívěsu budou zveřejněny na webových stránkách Technické správy města Žatec www.tsmzatec.cz. Za půjčení vozíku na celý den občan zaplatí 300 korun, za půl dne 150 korun. Výše vratné kauce bude činit dva tisíce korun. Při vrácení přívěsného vozíku a dodržení podmínek bude záloha navrácena,“ vysvětlil jednatel Technické správy Žatec Andrej Grežo a dodal, že si občané budou moci k přívěsu vypůjčit rovněž adaptér.

Službu žatecká technická správa spustila od úterý 14. prosince. Přes vánoční svátky bude sběrný dvůr uzavřen a otevře se opět 27. a 28. prosince. V následujících dnech až do neděle 2. ledna bude znovu uzavřen a otevře se 3. ledna. 


Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video