Mobilní tým bude v Lounech očkovat opět ve čtvrtek a pátek

Lucie Steklá 2021-12-15 15:11:00

Očkování bude probíhat vakcínami Janssen (Johnson&Johnson), Cormir-naty (Pfizer/BioNTech) a Spikewax (Moderna) bez předchozí registrace.

 Nadávky a předbíhání doprovázely ve čtvrtek 9. prosince očkování proti covid-19 v bývalém očkovacím centru Nemocnice Agel Louny. První příchozí čekali na vakcínu krátce po poledni. Očkovací tým začal ordinovat ještě před čtrnáctou hodinou. Podle kolemjdoucího lékaře, se největší fronta tvořila před zahájením očkování, kolem šestnácté hodiny předpokládal uklidnění situace. V prostorách očkovacího centra se v Lounech očkovalo ještě v pátek 10. prosince.

Mobilní očkovací tým se do Loun vrátí i před vánočními svátky. Tento týden to bude opět čtvrtek 16. a pátek 17. prosince. Očkování probíhá bez předchozí registrace, ve čtvrtek od 13 do 18 hodin, v pátek od 12 do 16 hodin. Zájemci o očkování s sebou musí mít občanský průkaz, kartičku zdravotní pojišťovny, potvrzení o předchozím očkování proti covid-19.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Klaunka Pipi pro děti na Kadaňském pohádkovém festivalu

V úterý 24. 5. odpoledne oblíbený padák :-)

Přehrát video
Kadaňský pohádkový festival odstartován...

Začal v úterý 24. 5. v kině Hvězda s doprovodným programem před kinem a potrvá do pátku 27. 5. Tváří festivalu je Maxipes Fik, který v sobotu oslaví narozeniny...

Přehrát video