Vánoce u zvířátek? Na Štěpána přijeďte na Chmelištnou!

Alla Želinská 2021-12-25 23:36:00

Jak vypadají Vánoce u zvířátek? Přijďte se podívat. Rádi bychom pozvali všechny příznivce Koňského Dvorce ve Chmelištné u Nepomyšle a vůbec všechny malé i velké milovníky domácích zvířat na tradiční vánoční setkání u nás na farmě.

Těšit se můžete na naše kozičky, ovečky, kravičky a telátka a samozřejmě na naše koně a oslici Adélku. Většinu zvířat si můžete pomazlit nebo je zkusit ošetřovat , povozit se na koni nebo poníkovi. Ohřejete se u ohně v našem tábořišti, dáte si teplý mošt nebo něco ostřejšího. Program bude obohacen o několik her a soutěží, například přetahovanou s poníkem , a také o ukázky dovednosti našich koní. Akce je samozřejmě zdarma, ale rádi bychom, kdybyste zvířatům přinesli na přilepšenou nějaké to jablíčko, mrkev nebo suché pečivo. Čekat vás budeme na svátek svatého Štěpána, tedy 26. prosince už od jedenácté hodiny, abychom si užili nejhezčí část dne. Váš Koňský Dvorec Chmelištná.

Václav Staněk

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video