Bratři Hencovi rozšířili řady zasloužilých hasičů

Lucie Steklá 2021-12-31 11:48:00

Titul Zasloužilý hasič, nejvyšší vyznamenání pro dobrovolné hasiče, převzali v Centru hasičského hnutí v Přibyslavi dva zástupci lounského okresu Jiří Henc a Zdeněk Henc (oba SDH Koštice), kteří svou celoživotní prací přispěli k rozvoji dobrovolného hasičstva.

 Spolu s nimi si ocenění za dlouholetou práci ve sboru dobrovolných hasičů převzali další tři zástupci Ústeckého kraje: Miloslav Appelt, František Kindelmann a Rudolf Chlumský. Titul Zasloužilý hasič je výběrové vyznamenání, které se uděluje členům - hasičům, kteří svou celoživotní prací přispěli k rozvoji dobrovolného hasičstva. Uděluje se zpravidla po pěti letech po udělení medaile Za mimořádné zásluhy při dodržení délky 35 let členství a dovršení šedesáti let věku. Při předání titulu je člen zapsán do Pamětní knihy Zasloužilých hasičů. Na snímku zleva Zdeněk Henc, Jaroslav Kosina (starosta Okresního sdružení hasičů okresu Louny) a Jiří Henc. Text: (lus), foto: dh.cz

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Rodinné zápolení s Hugem v Žatci

Tentokrát v Kapucínské zahradě - v rámci oslav 150 let dobrovolných hasičů v Žatci :-)

Přehrát video
13. Školní ples ZŠ Husova v Národním domě v Podbořanech

...a Macarena :-)

Přehrát video