Mistři a sympaťáci Krušnohorské ligy jsou z Jimlína

Lucie Steklá 2022-01-17 16:56:00

Deset závodů, některé formou dvojzávodu, čeká hasiče v letošním ročníku Krušnohorské ligy. Vyhlášení vítězů loňského ročníku proběhlo závěrem loňského roku v sokolovně v Zeměchách. Vítězi kategorie mužů se stali dobrovolní hasiči z Jimlína, mezi ženami to byly hasičky z SDH Černčice.

Jimlínští hasiči byli oceněni dokonce vícekrát. Kromě celkového prvenství, kdy po třech letech vládnutí z trůnu sesadili hasiče ze Slavětína, převzali také ocenění za největší sypmaťáky ligy. A to nebylo vše. ,,Obrovskou radost máme z obhajoby minulého roku o nejlepší soutěž ligy ročníku 2021. Příští rok se budeme snažit být opět Mistry Krušnohorské ligy,“ řekli jimlínští dobrovoláci.

Také loňský ročník, stejně jako předloňský, Krušnohorské ligy ovlivnila pandemie. Liga nezačala v květnu, ale až v červenci. ,,Po několika letech jsme museli doplnit a změnit sestavu našeho týmu. Venda se vrátil na koš a na stroji ho vystřídal Jenda V. Na levý proud jsme si na celou sezonu půjčili Káju z Touchovic. Novou posilu jsme měli i na „béčkách“ a to Leoše, kterého poté vystřídal Kůča z Touchovic. První soutěž dopadla dobře a my si domů vezli 3. místo a cenné body do celkového hodnocení ligy. Během letošní sezony jsme byli pokaždé na „bedně“ a získali tak důležité body do výsledného hodnocení. Žolíka , tedy dvojnásobný počet bodů, jsme si použili na útok při závodě v Černčicích a volba byla skvělá. Útok se vyvedl a my vyhráli,“ popsali sezonu hasiči. Po této soutěži se usídlili na prvním místě tabulky, což znamenalo, zůstat v klidu a neudělat zbytečné chyby. Rozhodující víkend nastal ve Lhenicích, kde hasiči z Jimlína skončili na třetím a druhém místě a nervozita byla znát. ,,Druhý den nás čekalo poslední dvoukolo, a to u nás na hasičském hřišti v Jimlíně. S dvacetibodovým náskokem stačilo ,,jít na pohodu“. Útok skončil s časem přes 18 sekund, ale i tak jsme skončili druzí a tím potvrdili celkové vítězství ročníku 2021. Sen se pro nás stal skutečností,“ uzavřeli mistři ,,Krušnohorky“.

V letošním roce liga nabídne deset závodů, šest z nich bude formou dvojzávodu. První závod je v plánu začátkem května. Na Lounsku se uskuteční závody čtyři, v Jimlíně, Touchovicích, Slavětíně a Černčicích.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Želeč 2022: Svatojánská pouť a Buty

No tak co, tak co, tak co... Vždycky si přál, až bude popel i s kytarou, hou, vodou ať plavou, jen žádný hotel s křížkem nad hlavou...

Přehrát video
Rodinné zápolení s Hugem v Žatci

Tentokrát v Kapucínské zahradě - v rámci oslav 150 let dobrovolných hasičů v Žatci :-)

Přehrát video