Do Loun míří elitní český basketbal. Sportovní hala hostí čtyři nejlepší týmy

Lucie Steklá 2022-03-08 11:39:00

Louda Auto Final4 ČP mužů se odehraje v Lounech. Na TOP basketbal se mohou diváci a fanoušci těšit tento víkend, 12. a 13. března se v Městské sportovní hale v Lounech bude konat finálový turnaj Českého poháru mužů Louda Auto FINAL4!

Čtyři nejlepší celky Českého poháru, které se probojovaly do závěrečného turnaje, čeká poslední souboj o první trofej sezony. Na tu dosáhne ale pouze ten nejlepší z nich. V turnaji, kde není prostor na chybu, se představí celá řada mistrů ČR a také reprezentantů, jenž se výrazně podíleli na velkých úspěších národního týmu v posledních letech.

Jedna trofej, čtyři nejlepší týmy poháru. Kdo pro sebe získá první velké vítězství letošní sezony? Navíc na neutrální půdě v Lounech. Startovní pozice všech čtyř účastníků budou tedy vyrovnané hned od začátku. ůPro fanoušky je kromě čtyř TOP utkání přichystaná jedinečná zábava přímo v hledišti. Užijte si neopakovatelnou atmosféru zápasů nejlepších českých týmů o medaile z Českého poháru,“ zvou pořadatelé z Česká basketbalová federace.

Sobotní basketbalový fotbal nabídne semifinále, neděle boj o třetí místo a finálové utkání.

Sobotní program je následující: Opava - BK Pardubice/USK Praha (14.30 hodin), Basket Brno - ERA Basketball Nymburk (17.30 hodin). Boj o třetí místo je na programu v neděli od 15.30 hodin, finále s přímým přenosem ČT Sport od 18.30 hodin. Více informací najdete na webu Louda Auto FINAL4.

Letošní závěrečný turnaj Českého poháru basketbalistů nabídne hned tři zásadní změny oproti loňskému roku. Namísto osmi celků půjde o klání nejlepších čtyř, hrát se nebude na palubovce jednoho z ligových účastníků, ale na neutrální půdě Městské sportovní haly v severočeských Lounech a mění se i generální partner, a tak turnaj, který se uskuteční v sobotu a neděli 12. a 13. března, ponese název Louda Auto FINAL 4. Více se dočtete zde

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ

Do kolektivu společnosti NEMLUMBO Energy hledáme nové kolegy na pozice: ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Nabízíme věrnostní bonusy! Od stravenek přes příspěvky na dovolenou, na děti, na dopravu, na léky, až po dovolenou navíc nebo slevy na naše produkty. Staňte se součástí úspěšné firmy. Pokud vás některá z nabízených pozic oslovila, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Podbořany - vánoční kamion Coca Cola

5. 12. 2022 kolem 17. hodiny :-)

Přehrát video
Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video