Startuje divize a krajské fotbalové soutěže

Lucie Steklá 2022-03-11 08:58:39

Tento víkend se na zelený pažit vrací fotbalisté. Své jarní části startuje divize i krajské soutěže, krajský přebor, 1.A i 1.B třída. Z týmů Lounska se na domácím trávníku představí divizní Louny, v B třídě Lenešice, Domoušice (KP) hrají na úvod jara derby v Žatci, Dobroměřice (A třída) zahajují zápasem v Rumburku, Chlumčany (B třída) první jarní utkání hrají v Kopistech.


Divizní Louny na svém trávníku v neděli 13. března přivítají pátý nejlepší tým soutěže Český Brod. Louny jsou se stejným počtem bodů na příčce šesté, prozatím tedy v poklidné první polovině tabulky divize B. Lounům se na podzim vcelku dařilo, z patnácti utkání sedmkrát vyhrály, třikrát remizovaly, pětkrát se z výhry radoval soupeř. Lounští fotbalisté nastříleli jednatřicet branek, ale bohužel jich také pětadvacet obdrželi. Na vedoucí tým tabulky, kterým jsou na začátku jarní sezony Neratovice/Byškovice, ztrácí devět bodů. Louny na jaře doma odehrají sedm zápasů – 27. března proti Meteoru Praha, 3. dubna přivítají Chomutov, poté Štětí (17. 4.), Neratovice/Byškovice (1. 5.), Brandýs nad Labem (15. 5.), Dobříš (27. 5.) a Most/Souš (12. 6.).

Okresní derby se hned na úvod krajského jara chystá v Žatci (9. příčka), kam přijede na podzim suverénní, tým Domoušic. Sokolové z patnácti utkání jen jednou prohráli, a to po remízovém stavu a následném penaltovém rozstřelu. V tabulce mají 43 bodů a skore 53:12. Žatci se tak nedařilo, vyhrál sedmkrát, osmkrát prohrál a má bodů jednadvacet. Domácím fanouškům se domoušičtí fotbalisté představí v sobotu 19. března, kdy přivítají soupeře z Horního Jiřetína.

V tabulce A třídy sedmé Dobroměřice (26 bodů), jediný okresní zástupce v této krajské soutěži, jaro zahájí v sobotu 12. března v Rumburku. Ten je v tabulce třináctý s dvanácti body. Na domácím trávníku hrají Dobroměřice o týden později, 19. března přivítají Liběšice.

B třída na úvod jara nabídne domácí zápas Lenešic (9. příčka, 23 bodů), soupeřem bude v sobotu 12. 3. Březno. Výhodu domácího hřiště budou mít lenešičtí i ve druhém kole, kdy přivítají Strupčice. Chlumčany (10. příčka, 21 bodů) zahajují sezonu venku, na půdě Kopist v neděli 13. března. Doma budou poprvé na jaře hrát 19. března proti soupeři z lounského okresu - Novému Sedlu. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ

Do kolektivu společnosti NEMLUMBO Energy hledáme nové kolegy na pozice: ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Nabízíme věrnostní bonusy! Od stravenek přes příspěvky na dovolenou, na děti, na dopravu, na léky, až po dovolenou navíc nebo slevy na naše produkty. Staňte se součástí úspěšné firmy. Pokud vás některá z nabízených pozic oslovila, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Podbořany - vánoční kamion Coca Cola

5. 12. 2022 kolem 17. hodiny :-)

Přehrát video
Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video