Autosalon přiveze anglické sportovních vozy MG CARS

Lucie Steklá 2022-06-10 17:00:46

Autosalon Louny, Rodina a volný čas, Řemesla a kreativita. To jsou výstavy, které přivítají návštěvníky během tohoto víkendu v areálu lounského výstaviště. Na své si přijdou milovníci automobilů a novinek, které výrobci nabízí, kutilové i rodiny s dětmi. Chybět nebudou ukázky práce hasičů a policistů, nebo jízdy na čtyřkolkách. A co vás na tradiční výstavě „Autosalon Louny“ - prodejní a kontraktační motoristické výstavě čeká? ,,Věříme, že sluneční paprsky dají vyniknout nablýskanosti a kráse osobních automobilů, obytných vozů, čtyřkolek a motorek. Tyto firmy se budou prezentovat především na venkovní ploše výstaviště,“ zve na výstavu Štěpánka Portz, ředitelka výstavy. Podle jejích slov bude moci každý motoristický fanoušek obdivovat osobní a užitkové vozy, čtyřkolky, motorky, obytné vozy a karavany. Některé značky představí své novinky. Většina vystavovatelů do Loun přiváží také předváděcí vozy, takže zájemci si budou moci vysněného krasavce ihned vyzkoušet.

Autosalonu Louny 2022 ale chystá také několik novinek. ,,Jedou z nich je předpre-miéra anglických sportovních vozů MG CARS, které oficiálně vstoupí na český trh koncem června,“ řekla Š. Portz. K vidění bude také nová generace PEUGEOT 308, OPEL GRANDLAND – facelift roku 2022, nová ŠKODA FABIA sebevědomá, moderní, dynamická… stylová a elegantní, ŠKODA KAROQ, – facelift roku 2022 či karavany a obytná auta. ,,Užijte si svobodu a volnost s vlastním obytným autem nebo karavanem ,” lákají prodejci.
Zatím co tatínci budou vybírat nového čtyřkolového miláčka, ženy společně s dětmi se jistě zabaví na výstavách ,,Rodina a volný čas“ a ,,Řemesla a kreativita“, výběrem nové hračky nebo oblečením pro nejmladšího člena rodiny a výběrem originálního dárku. Společně s Autosalonem lounské výstaviště přivítá několik doprovodných akcí. Hasičský záchranný sbor předvede svá vozidla, pro děti bude připraveno stříkání vody na terč, v sobotu ukázka hasičů – slanění z výškové techniky či vyproštění zraněné osoby z havarovaného vozidla pomocí hydraulického nářadí, ukázka vzplanutí a uhašení rozpáleného jedlého oleje při styku s vodou, promítány budou naučné pohádky. Policie ČR ukáže kriminalistické techniky a vozidla, připraven je edukativní program pro děti. Chybět nebude stánek BESIPu, kde si mohou návštěvníci vyzkoušet opilecké brýle, k vidění budou ukázky airbagové vesty pro motorkáře či edukativní pro-gram bezpečného provozu pro děti i dospělé. V areálu bude také připraven okruh pro děti i dospělé, který budou moci projet na čtyřkolkách, a to zdarma.
Program zpestří taneční vystoupení tanečního klubu LUNA Louny, vystoupení mažoretek ze ZUŠ Louny nebo autorské čtení a autogramiáda spisovatelky Šárky Rosové Váňové. ,,Jako každý rok, tak i letos je připravena soutěž o hodnotné ceny. Na za-dní straně vstupenky návštěvník uvede, které auto na výstavě považoval za nejhezčí a která expozice se mu líbila nejvíce. Vstupenky jsou slosovatelné, a třeba štěstí čeká právě na Vás! Určitě není bez zajímavosti, že vystavovatelé přicházejí s nabídkou výstavních slev, takže tento víkend je také příležitost k výhodným nákupům,“ zve ředitelka závodu.
 V pátek 10. června se brány lounského výstaviště otevřou v 9 hodin, tak jako v sobotu a v neděli. Příjemný a poučný čas tu můžete strávit každý den od pátku do neděle do 17 hodin. (lus)
 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video