Autosalon přiveze anglické sportovních vozy MG CARS

Lucie Steklá 2022-06-10 17:00:46

Autosalon Louny, Rodina a volný čas, Řemesla a kreativita. To jsou výstavy, které přivítají návštěvníky během tohoto víkendu v areálu lounského výstaviště. Na své si přijdou milovníci automobilů a novinek, které výrobci nabízí, kutilové i rodiny s dětmi. Chybět nebudou ukázky práce hasičů a policistů, nebo jízdy na čtyřkolkách. A co vás na tradiční výstavě „Autosalon Louny“ - prodejní a kontraktační motoristické výstavě čeká? ,,Věříme, že sluneční paprsky dají vyniknout nablýskanosti a kráse osobních automobilů, obytných vozů, čtyřkolek a motorek. Tyto firmy se budou prezentovat především na venkovní ploše výstaviště,“ zve na výstavu Štěpánka Portz, ředitelka výstavy. Podle jejích slov bude moci každý motoristický fanoušek obdivovat osobní a užitkové vozy, čtyřkolky, motorky, obytné vozy a karavany. Některé značky představí své novinky. Většina vystavovatelů do Loun přiváží také předváděcí vozy, takže zájemci si budou moci vysněného krasavce ihned vyzkoušet.

Autosalonu Louny 2022 ale chystá také několik novinek. ,,Jedou z nich je předpre-miéra anglických sportovních vozů MG CARS, které oficiálně vstoupí na český trh koncem června,“ řekla Š. Portz. K vidění bude také nová generace PEUGEOT 308, OPEL GRANDLAND – facelift roku 2022, nová ŠKODA FABIA sebevědomá, moderní, dynamická… stylová a elegantní, ŠKODA KAROQ, – facelift roku 2022 či karavany a obytná auta. ,,Užijte si svobodu a volnost s vlastním obytným autem nebo karavanem ,” lákají prodejci.
Zatím co tatínci budou vybírat nového čtyřkolového miláčka, ženy společně s dětmi se jistě zabaví na výstavách ,,Rodina a volný čas“ a ,,Řemesla a kreativita“, výběrem nové hračky nebo oblečením pro nejmladšího člena rodiny a výběrem originálního dárku. Společně s Autosalonem lounské výstaviště přivítá několik doprovodných akcí. Hasičský záchranný sbor předvede svá vozidla, pro děti bude připraveno stříkání vody na terč, v sobotu ukázka hasičů – slanění z výškové techniky či vyproštění zraněné osoby z havarovaného vozidla pomocí hydraulického nářadí, ukázka vzplanutí a uhašení rozpáleného jedlého oleje při styku s vodou, promítány budou naučné pohádky. Policie ČR ukáže kriminalistické techniky a vozidla, připraven je edukativní program pro děti. Chybět nebude stánek BESIPu, kde si mohou návštěvníci vyzkoušet opilecké brýle, k vidění budou ukázky airbagové vesty pro motorkáře či edukativní pro-gram bezpečného provozu pro děti i dospělé. V areálu bude také připraven okruh pro děti i dospělé, který budou moci projet na čtyřkolkách, a to zdarma.
Program zpestří taneční vystoupení tanečního klubu LUNA Louny, vystoupení mažoretek ze ZUŠ Louny nebo autorské čtení a autogramiáda spisovatelky Šárky Rosové Váňové. ,,Jako každý rok, tak i letos je připravena soutěž o hodnotné ceny. Na za-dní straně vstupenky návštěvník uvede, které auto na výstavě považoval za nejhezčí a která expozice se mu líbila nejvíce. Vstupenky jsou slosovatelné, a třeba štěstí čeká právě na Vás! Určitě není bez zajímavosti, že vystavovatelé přicházejí s nabídkou výstavních slev, takže tento víkend je také příležitost k výhodným nákupům,“ zve ředitelka závodu.
 V pátek 10. června se brány lounského výstaviště otevřou v 9 hodin, tak jako v sobotu a v neděli. Příjemný a poučný čas tu můžete strávit každý den od pátku do neděle do 17 hodin. (lus)
 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ

Do kolektivu společnosti NEMLUMBO Energy hledáme nové kolegy na pozice: ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Nabízíme věrnostní bonusy! Od stravenek přes příspěvky na dovolenou, na děti, na dopravu, na léky, až po dovolenou navíc nebo slevy na naše produkty. Staňte se součástí úspěšné firmy. Pokud vás některá z nabízených pozic oslovila, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video
Den válečných veteránů v Žatci (video)

Den válečných veteránů v Žatci (video)

Přehrát video