FOTOGALERIE: Vysvědčení rozdána a hurá na prázdniny!

Alla Želinská 2022-07-07 19:35:00

Poslední školní den ve školách byl radostný i smutný, krátký a zároveň plný událostí, na které se bude dlouho vzpomínat. Pro vycházející žáky to bylo loučení se školou, učiteli, spolužáky, pro prvňáčky první školní vysvědčení a těšení se na první školní velké prázdniny, pro ostatní děti další mezník ve školním životě.

Podbořany - Hned první hodinu se ve třídách předávala vysvědčení, pochvaly, pamětní listy, sladké odměny. Na ZŠ T. G. Masaryka proběhlo tradiční emotivní loučení s deváťáky, kdy za ruku s prvňáčky sešli po školních schodech, na kterých je potleskem doprovázeli v „živém koridoru“ žáci, učitelé, vychovatelky, rodiče…


„Vážení rodiče, chtěla bych vám moc poděkovat za to, jací jste. Jak jste skvěle spolupracovali, protože první třída je obrovská práce hlavně pro rodiče a vy jste ji zvládli! Máte báječné děti a ač se na dovolenou těším, už teď se mi po nich stýská. Vaše dárečky a vzkazy mě až dojaly, jak jste se perfektně trefili a odhadli mě. Přeji vám krásné léto a samé příjemné chvíle. Těším se v září,“ napsala ve skupince své třídy 1.A učitelka Nikola Kudrnáčová. Fotogalerie z předávání vysvědčení je právě z této třídy.

Také pro městské strážníky a strážnice poslední školní den byl velmi důležitý, na přechodech plnili službu nikoliv jen do 8. hodiny, jako jindy, ale minimálně do 10 hodin, kdy děti odcházely ze škol s vysvědčeními, plné emocí a zážitků.

Prázdniny se rozjely! Přejeme všem dny plné odpočinku, nevšedních zážitků, radosti, klidu a pohody.

Komentáře

Nabídky práce

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK-NÁSTROJÁŘ

Hledáme PROVOZNÍ ZÁMEČNÍKY-NÁSTROJÁŘE do Podbořan! 13. PLAT, 5 týdnů dovolené, 37,5 hodin/týden, benefity od 15 900/rok, závodní stravování.
Tel.: 606 620 482
E-mail: libuse.konderlova@rako.cz


FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Marius Pedersen přijme kolegy na pozici ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA. Požadujeme: Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, smysl pro zodpovědnost, ŘP sk. - C,E, osvědčení způsobilosti řidiče. Místo výkonu práce: Provozovna Louny, Žatec, Rakovník. Náplň práce: řízení kontejnerových a svozových vozidel, dvousměnný provoz, pracovní doba se řídí dle směn. Nabízíme: Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, měsíční mzdu ve složení: základní mzda dle zařazení + osobní ohodnocení + prémiová složka + náhrada cestovného, zaměstnanecké výhody (půjčky, vzdělávání), možnost zvýšení kvalifikace za podmínek v rámci profesního vzdělávání, zvýhodněný tarif od T-Mobile, zvýhodněný nákup Auto Škoda, zvýhodněný nákup karty Benzina.
Tel.: +420 493 645 805
E-mail: mplouny@mariuspedersen.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video