Gymnázium se odělo do nového kabátu

Alla Želinská 2022-07-14 18:32:00

S koncem školního roku finišuje i rekonstrukce hlavní budovy podbořanského gymnázia.

Zvenčí může veřejnost pozorovat proměnu střechy, oken a obléknutí do nového kabátu. "Změny se netýkají pouze vnějšku, ale dotknou se i interiéru školy. Na žáky budou čekat učebny s novou podlahovou krytinou a rekuperací vzduchu. Příjemně budou působit i chodby se sníženým podhledem. Žáci budou moci naplno využít již dříve modernizované učebny biologie, fyziky a chemickou laboratoř. Z úprav se budou těšit také učitelé, konkrétně ze zvětšené sborovny a upravené knihovny. V plánu je také relaxační koutek pro studenty," přiblížila Blanka Haišmanová, zástupkyně ředitele školy pro Gymnázium.

Probíhají dokončovací práce. Na proměně hlavní budovy pracovali i ukrajinští dělníci, které jsme zastihli při pracích na fasádě.

Bude ještě následovat stěhování veškerého vybavení zpět do nové budovy. "V červenci by měla proběhnout kolaudace a pak už se můžeme pomalu začít těšit na září, nové prostředí, nové žáky, ale i nové kolegy," dodala Haišmanová.


Foto: Alla Želinská

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video