Společnost HP-Pelzer s.r.o. přesouvá část svých aktivit ze Žatce do nových prostor v Kadani

PR článek 2022-08-02 06:46:00

Společnost HP-Pelzer s.r.o., součást mezinárodního koncernu Adler Pelzer Group, má v rámci České republiky několik výrobních závodů. Jeden ze závodů společnosti je umístěn v městě Žatec.

Jedním z klíčových principů firemní kultury koncernu Adler Pelzer Group je trvale udržitelný rozvoj. Cílem společnosti je tedy vždy zachování a dodržování nejnáročnějších ekologických standardů a jejich zakomponování do veškerých pracovních procesů v rámci společnosti.

Aby společnost HP-Pelzer s.r.o. mohla i do budoucna zajistit plnění svých cílů a jejich soulad s trvale udržitelným rozvojem, rozhodla se, že část svých výrobních aktivit prováděných v rámci výrobního areálu v Žatci přesune do nových prostor zajišťujících plnění těchto normativů i do budoucna.

Za tímto účelem společnost HP-Pelzer s.r.o. uzavřela dne 25.07.2022 nájemní smlouvu na nové výrobní a skladovací prostory v rámci průmyslové zóny CTPark Kadaň. Společnost již v průběhu tohoto měsíce započne s přesunem prvních částí svých aktivit do nových prostor. Další relokované aktivity společnosti, které byly doposud vykonávány ve výrobním areálu v Žatci, budou do nových prostor CTParku Kadaň přesouvány v průběhu dalších měsíců, když se předpokládá, že podstatná část zamýšlených dislokovaných činností bude přesunuta do nových výrobních a skladovacích prostor do konce roku 2024.

Ing. Radim Foldyna

prokurista HP-Pelzer s.r.o.

Napsal(a): PR článek

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video