Podbořany: Tenisové turnaje ve znamení oslav města

Alla Želinská 2022-08-02 18:45:00

Turnaj mládeže vyhrál Bronislav Baše, cenu útěchy vybojovala Laura Špačková, v turnaji dospělých zvítězil Jaroslav Hlaváč, soutěž útěchy vyhrál Zdeněk Kasman.

Poslední červnový den se u příležitosti oslav 660 let od první písemné zmínky o Podbořanech uskutečnil tenisový turnaj mládeže. Mladí tenisté se utkali o poháry na kurtech TJ Tatran Podbořany. V hlavní soutěži 3. místo vybojoval Damir Abrakhamov. Ve finálovém zápase zvítězil Bronislav Baše nad Nikol Kadlečíkovou. V soutěži útěchy se na 3. místě umístila Nikolka Záhorská, 2. místo získala Šarlota Janigová a vítězství vybojovala Laurinka Špačková.

První červencovou sobotu se u příležitosti letošních oslav města uskutečnil tenisový turnaj dospělých jednotlivců. Zápasy probíhaly na kurtech TJ Tatran Podbořany za krásného počasí. V hlavní soutěži ve finálovém zápase zvítězil po napínavém boji trenér mládeže Jaroslav Hlaváč nad Karlem Podholou. 3. místo vybojoval Marcel Majer. V soutěži útěchy se na 3. místě umístil David Calta. Ve finálovém utkání podlehla Lea Koubová Zdeňku Kasmanovi.

Ve znamení významného výročí města probíhají i další sportovní a společenské akce po celý rok. Na konci srna se na kuželně odehraje turnaj v kuželkách pro širokou veřejnost. Bude to v sobotu 27. srpna od rána. Organizátoři se těší na účast všech, kdo mají rádi tento sport a chtěli by si zasoutěžit anebo i fandit. 


(foto: Kateřina Záhorská, Tenisový oddíl TJ Tatran Podbořany)

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video