150 + 1 let: Podbořanští dobráci v sobotu oslaví výročí sboru

Alla Želinská 2022-09-16 12:44:00

Celodenní oslavy v centru města, na náměstí – se slavnostními proslovy, ukázkami zásahů, techniky, exhibicí, s občerstvením a hudebním programem až do večera – takový je plán na sobotní oslavy 150 (+ 1) let SDH Podbořany.

Akce se bude odehrávat 17. září na Masarykově náměstí po celý den a zakončí ji zábava pod širým nebem se skupinou J.I.H. (od 16 hodin) a Full Time (od 20:30).

Úderem 10. hodiny dopolední oslavy začnou proslovy pořadatelů a hostů, na návštěvníky pak čeká zásah lezecké skupiny HZS Žatec, ukázky psovodů Vězeňské služby ČR (12:30), předvedou se hasiči SDH Lubenec a samozřejmě SDH Podbořany, kolem 14.30 hodin požární útok ukáží mladí hasiči SDH Podbořany, kteří ho pilně trénují. 

Po celou dobu programu bude hrát a slovem doprovázet DJ Martin. Lidé si budou moci prohlédnout požární techniku hasičů jak místních, tak ze Žatce a dalších, vybavení Policie ČR, pro děti a mládež (a nejen) bude k dispozici dopravní hřiště, nárazový trenažér, dále pak výstava Klubu Veteránů Podbořany. "Sobotních oslav SDH Podbořany se rádi zúčastníme. Přijedeme naší novou, prvovýjezdovou cisternou CAS 30 SCANIA, kterou si můžou návštěvníci oslav prohlédnout, zeptat se atd.," uvedl Lukáš Pavlíček ze SDH Žatec. No a samozřejmě nebude chybět občerstvení pro děti i dospělé.

Přípravy vrcholí, v pátek se ve městě objevily značky s popisem omezení dopravy přes Masarykovo náměstí. „Zároveň prosíme majitele vozidel, kteří parkují na parkovišti před Kulturním domem, před Jednotou, poštou a naproti úřadu práce, aby svá vozidla od pátku 16. 9. 22 hodin do soboty 17. 9. 2022 22 hodin na těchto plochách neparkovali. Děkujeme za pochopení a vstřícnost,“ uvádí dobrovolní hasiči.

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video