Fotogalerie: Lampiónový průvod v Žatci

Zuzana Hořínková Kawanová 2022-10-18 08:55:00

Podzimní akci, určenou nejen pro rodiny s dětmi pod názvem „Lampiónový průvod“, zorganizoval v sobotu 15. října spolek EduTrio ze Žatce.

Program se uskutečnil v Music Clubu Chaloupka. Pro děti byly připravené soutěže v podobě tvoření, vědomostních a sportovních disciplín. Za všechna razítka v kartičce mohly děti vyhrát ceny v podobě sladkostí, lampiónů nebo občerstvení na oheň. Během odpoledne akci doprovázelo malování na obličej, zpívání písniček, recitování básniček nebo i stánkový prodej různých svítících doplňků.

V podvečer vyrazilo více než 200 návštěvníků na očekávaný průvod, při kterém všichni společně rozsvítili lampióny. Trasa v délce 2,5 km vedla po cyklostezce kolem řeky Ohře, a to od Chaloupky kolem TJ Sever Žatec, přes most v ulici Chomutovská, kde řádný provoz hlídala Městská policie Žatec, až k veřejnému grilovišti pod městským koupalištěm. Na grilovišti si mohly děti opéct buřtíka na ohni.

Vrcholem večera byla působivá ohnivá show, kterou představilo uskupení Lumatoal. Dohled nad dvěma posledními částmi programu zajišťoval Sbor dobrovolných hasičů města Žatce. "Letošní průvod se vydařil, za což patří velké díky především všem návštěvníkům. Chceme z tohoto udělat tradici a postupně se tedy začneme připravovat na 1. ročník v nadcházejícím roce," uvedla předsedkyně spolku EduTrio Zuzana Hořínková Kawanová.

Foto: David Evan, Alla Želinská

Napsal(a): Zuzana Hořínková Kawanová

Komentáře

Nabídky práce

TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

25. Zimní bitva v Podbořanech

Odehrála se 28. ledna 2023. Účast byla veliká...

Přehrát video
U Orloje - ochutnávka piv Žateckého pivovaru

Martin Kec ze Sedmého schodu, provozujícího nový Žatecký (mini)pivovar pozval 25. ledna znalce i laiky na ochutnávku Žatecké 11, Sedmého schodu, Plavčíka či nového speciálu APA...

Přehrát video