Školní cukrárna v Podbořanech je opět pro veřejnost otevřena

Alla Želinská 2022-11-03 11:46:29

Cukrárna Jaroška GSOŠ Podbořany je pro veřejnost již znovu otevřena, a to od 2. listopadu. Předtím byla delší dobu uzavřena, probíhala tam totiž instalace rekuperace vzduchu.

„Jednalo se o novou investiční akci – jsme jednou ze sedmi vybraných škol v Ústeckém kraji (dále Vyšší odborná škola obalové techniky a střední škola Štětí – 1. máje, Střední odborná škola Litvínov, VOŠ a SOŠ Štětí, SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Most, SŠ technická Most, SŠ stavební a strojní Teplice), kde probíhá projekt „Dodávky systémů nuceného větrání s rekuperací ve vybraných školách Ústeckého kraje“. V jeho rámci jsou vzduchotechnické jednotky instalovány ve třídách, kabinetech, kancelářích a vybraných dílnách. Celkem jde o 34 jednotek, v cukrárně je jedna z nich,“ vysvětlil ředitel školy Jiří Marhold.

Úpravy potřebné k zahájení provozu v cukrárně byla v minulých dnech dokončeny a cukrárna je opět v provozu i pro veřejnost. Výuka žáků probíhala a probíhá běžným způsobem, umístění vzduchotechnické jednotky se týkalo pouze cukrářské prodejny.

Školní cukrárna nabízí široký sortiment zákusků, dortů a koláčků vlastní výroby za přijatelné ceny. Přijímá také objednávky na dorty různých tvarů a velikostí, minizákusky, svatební koláčky a slavnostní cukroví. Otevírací doba cukrárny je úterý až čtvrtek od 9 do 14:30 hod, v pátek do 14 hodin.

V době školních prázdnin a státních svátků má zavřeno. Telefonické objednávky přijímají od 10 do 14:30 hodin na čísle tel.: 415 237 734.

Komentáře

Nabídky práce

TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

25. Zimní bitva v Podbořanech

Odehrála se 28. ledna 2023. Účast byla veliká...

Přehrát video
U Orloje - ochutnávka piv Žateckého pivovaru

Martin Kec ze Sedmého schodu, provozujícího nový Žatecký (mini)pivovar pozval 25. ledna znalce i laiky na ochutnávku Žatecké 11, Sedmého schodu, Plavčíka či nového speciálu APA...

Přehrát video