Memoriál L. Náprstkové vyhrála domácí L. Šponiarová

Lucie Steklá 2024-04-03 21:51:00

Louny – První březnovou neděli v parku pod Dobroměřicemi proběhl již 58. ročník Jarního přespolního běhu a 22. ročník Memoriálu Lucky Naprstkové.

Počasí běžcům přálo a dorazily jich dvě stovky napříč všemi kategoriemi. ,,A dresy domácího atletického oddílu byly na startu vidět. Dokonce v závodě v rámci Memoriálu Lucky Naprstkové zvítězila v kategorii dorostenek Lucie Viktorie Šponiarová,“ uvedli pořadatelé z ASK Elna Počerady.

Ani další závodníci pořadatelského klubu se neztratili, jako Kateřina Helebrantová, vítězka juniorek, Daniela Vernerova, která doběhla druhá v ženách, Marek Daniel Herzog získal 3.místo v kategorii dorostenců, Silvie Dorůžková 3. místo v přípravce, Karolína Pánková 3. místo v mladších žákyních. ,,Na závodech získali naši běžci i další krásná umístění v nejmladších kategoriích, vidět byly také bojovné výkony mezi staršími. Děkujeme všem za účast a předvedené výkony. Organizátoři se snažili všem připravit pěkně závody, počasí přálo a stálo to za to,“ dodali pořadatelé. Výsledky závodů najdete na webu askelna.cz. (lus), foto: archiv pořadatelů