Libčeves a Cítoliby uspěly v krajské soutěži

Dana Studničková 2011-06-13 00:00:00

Ústecký kraj – Šestý ročník soutěže Skleněná popelnice byl ukončen 2. června slavnostním vyhlášením vítězů. Po loňském úspěchu města Louny byla letos velmi úspěšná obec Libčeves.Ta nejen, že se dostala, jako jediná z lounského okresu mezi deset nejlepších obcí v Ústeckém kraji, ale ve finálovém pořadí se umístila na vynikajícím 3. místě. Cenu v zastoupení starosty Tomáše Ekrta převzal v zámečku Větruše Jan Čermák. Vítěznou obcí se stala Doubice, druhé Staňkovice, třetí Libčeves.

Z měst se na prvním místě umístila Dolní Poustevna. Městys Cítoliby obsadil v této náročnější kategorii krásné desáté místo. Úřad městyse Cítoliby si velice ocenění váží a děkuje svým občanům za to, že tak příkladně třídí. Zároveň je vyzývá k ještě větší aktivitě, protože rezervy určitě má. V letošním roce dojde k rozšíření sběrných míst tzv. hnízd, čímž se pro občany zkrátí docházkové vzdálenosti. Dále městys zřídil komunitní kompostárnu (víc v příštím čísle).
V první desítce obcí a desítce nejlepších měst se umístilo 9 města a obcí z Děčínska. V roce 2010 obyvatelé Ústeckého kraje průměrně vytřídili 31,9 kg odpadu, z toho 18 kg papíru, 6,7 kg plastů a 7,2 kg skla.

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video