Churchill opět ve znamení pohody a zábavy

Jan Vnouček 2012-08-29 00:00:00

Vroutek – Nastupující návštěvnická krize letních hudebních festivalů vroutecký Rock for Churchill nepostihla. Tuto sobotu rozšířený areál Myslivny, tak jako každý rok, navštívilo okolo 4,5 tisíce návštěvníků. Uvedl to hlavní organizátor oblíbené přehlídky českých i zahraničních kapel Kamil Šír. S průběhem i „docházkou“ 13. ročníku festivalu byl více méně spokojený.

„Zvětšili jsme areál, takže byl dostatek prostoru pro sezení a jako je ve Vroutku už tradicí, nestal se jediný konflikt, jediná rvačka. Podle všech ohlasů, co máme, byli diváci spokojení. Hlavně že se nikomu nic nestalo, že se lidi bavili a užili si to,“ dodal zkušený promotér.
Pohodovou atmosféru a vydařenou dramaturgii si pochvalovala i jedna z mála domácích návštěvnic, Martina Bláhová, která si přišla „zapařit“ se svou sestrou Jitkou. „Chodíme sem pravidelně. Je dobře, že se tu něco takového koná. A je   škoda, že sem nechodí víc místních lidí. Kdo má rád hudbu, tomu se tu musí líbit,“ dala jasně najevo svůj názor.
Rock for Churchill je vyhlášený svou specifickou programovu skladbou. Její základ tvoří stálice české rockové, ska či reagge scény, pro letošek vystoupily například skupiny Tři sestry, Wohnout, Vypsaná fixa, Vltava, Tleskač či Sto zvířat. Hlavními taháky jsou pak často exotičtí a v ČR ještě „neprovařené“ zahraniční hvězdy. Publikum pro tentokrát roztančilo mexické „skáčko“ Panteón Rococó, nizozemský breakbeat souboru NZ Shapeshifter, britská fúze rocku, dubu a taneční muziky Dub Pistols nebo třeba američtí Tito & Tarantula se svým tequilla rockem. Nezbytný doušek charity zajistil happening Světlo pro svět. Výtěžek z prodeje svíček a svíticích triček půjde na podporu oční kliniky v etiopské Butajiře.
Fotogalerie ve fotogalerii na této stránce.

 

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video