Strašidelné dovádění skončilo šťastně

Jan Vnouček 2012-11-07 00:36:00

Nepomyšl – Nejen lekat příchozí, ale i vytvořit strašáka, vyrobit si masku, vyřezat bubáka z malé dýně nebo kořenu cukrové řepy, namalovat stylový obrázek, soutěžit, hrát si a tancovat. To byl úkol všech strašidýlek, která se přišla v sobotu pobavit do Kulturního domu v Nepomyšli na 3. ročník Strašidelného dovádění.

Když to všechno děti v převlecích za pomoci svých rodičů a prarodičů zvládly a získaly dostatek odměn, zažehly své lampióny a vyrazily do setmělých ulic. A kdo neutekl  domů před číhajícími odrostlejšími strašidly, mohl si do nebe vypustit lampión štěstí. Soutěž o nejkrásnějšího strašáka vyhrál Pavlík Bartůška, nejhezčí dýni měla Barborka Zápotocká. Akce s ekonala pod hlavičkou Mateřského centra Jablíčko a občanského sdružení Pandíci, ale protože některé z členek mají čerstvé mateřské povinnosti, zůstala organizace jen na bedrech Ireny Čížkové a jejích spolupracovnic.
Vzhůru do lampiónového průvodu! Více snímků zde.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Slavnosti Husitů Smolnice

Taneční rozcvička před posledním soutěžním úkolem.

Přehrát video
Traktoriáda Líšťany

Devátý ročník ,,přehlídky traktorů".

Přehrát video