Kdy se na Lounsku rozsvítí vánoční stromy?

Jarka Cibulková 2012-12-01 00:52:00

Lounsko – V Lounech na Mírovém náměstí se vánoční strom rozsvítí v neděli 2. prosince. V programu vystoupí místní školy, školky, kluby a divadlo Mazec od 14 hodin a v 17 hodin se celé náměstí rozzáří. Předtím, v pátek 30. listopadu, proběhne zdobení stromků dětmi z místních MŠ ve dvoře Městské knihovny.

Ve stejný den proběhne adventní neděle v Postoloprtech. V programu budou vánoční trhy od 11 hod., Cesta za Ježíškem ve 13 hod., zpívat bude sbor z Levonic a koncert sboru Blecha bude v kostele Nanebevzetí Panny Marie. Od divadla vyjde v 16.45 lampionový průvod. Živý betlém a rozsvícení bude od 17 hodin.
Rozsvícení vánočního stromu se připravuje obec Černčice společně s SDH Černčice na sobotu 1. prosince od 16 hod. před poštou. Vystoupí zde děti s písničkami a básničkami, budou vánoční trhy, pouštění ořechových lodiček, zdobení vánočního stromku dětmi a Ježíškova pošta.
Mikulášská zábava pro děti v Košticích se uskuteční místo 1. prosince až následující den 2. prosince od 14 hodin v sále kulturního domu.
Kulturní komise při Obecním úřadu Vinařice srdečně zve na slavnostní rozsvícení vánočního stromu v pátek 7. prosince v 16.30 hodin před Obecním úřadem ve Vinařicích.
Mikulášská nadílka proběhne v pátek 7. prosince od 17 hodin v restauraci U kulatého stolu na Senkově. Na programu je pohádka a rozdávání dárků. Poté se pokračuje posezením u kytary s country bandem Kmeti. Pořádá OÚ Zbrašín.
V sobotu 1. prosince přivítají vánoční čas v Pnětlukách. Od 17 hodin zazpívají děti koledy nacvičeném s učitelem Jaroslavem Haušildem, poté dojde ke slavnostnímu rozsvícení stromku na návsi.
Vánoční strom se rozsvítí na Rané v 16.15 po Mikulášské zábavě pro děti, která začne na sále ve 14 hodin. Od 19 hod. se pak sál roztančí dospěláky.

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video