Lubenečtí kapři jsou soutěživí

Jan Vnouček 2013-05-01 00:44:00

Lubenec – Přes 43 metrů ryb o celkové odhadované hmotnosti 220 kg. To je parádní bilance 14. ročníku Rybářských závodů jednotlivců v Lubenci. Osmnáct účastník soutěže v sobotu ráno a dopoledne na  vodní nádrži Lubenec nachytalo dohromady 103 kaprů a 45 ks tzv. plevelných ryb. Těsně po ukončení časového limitu pak zabral i jeden úhoř. Bez uloveného kapra nakonec zůstal jen jeden nešťastník, který si ale odnesl alespoň cenu útěchy. Více snímků ze závodů najdete zde.

Hlavní ceny si ovšem jako už tradičně odvezly „automaty na rybolov“ z Třemošné. První místo obsadil Stanislav Šilhavý starší, který lapil 16 kaprů o celkové délce 622 cm a 1 „čudlu“. Druhý Stanislav Šilhavý mladší si připsal skóre 14 kaprů o celkové délce 584 cm  a 1 plevelnou rybu. A třetí místo bral Miroslav Kabát s 11 kapry o délce 467 cm a 4 „čudlami“.  Nejlepší z místních skončil na 6. místě Stanislav Liška z Lubence. Ve svých 80 letech nejstarší přihlášený rybář své zkušenosti zúročil k úlovku 9 kaprů o délce 361 cm a dvou plevelných ryb. Vydařenou akci pořádala lubenecká skupina Českého rybářského svazu. Na stejném místě pořádá 25. května 12ti hodinové závody dvoučlenných družstev.
O výhru pro rybáře s nejdelší chycenou rybou museli nakonec losovat Milan Cina z Lubence a Jiří Mazánek z Podbořan. Oba si totiž „vytáhli“ kapra o délce 51 cm. Šťastnější ruku měl nakonec prvně jmenovaný. Na snímku pózuje se svou výhrou.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video