Zeptali jsme se za Vás: Jsou tenisové kabiny opravdu nutné?

Jan Vnouček 2013-05-10 00:06:00

Podbořany – Je pro město nezbytně nutné postavit za 2,2 milióny nové zázemí pro tenisové kurty? Nebylo by účelnější a hospodárnější opravit sociální zařízení stávajících šaten TJ Tatran, které by mohli tenisté využívat? Odpovídá starosta města Radek Reindl:

„V první řadě je třeba uvést, že tenisový oddíl má obrovský nárůst členské základny. Podle jeho nových internetových stránek má sedmdesát členů plus oddíl mládeže. Samotného mě překvapilo, že jsou v rámci Tatranu jedni z největších. Takže určitě neplatí, jak si někdo možná myslí, že tam chodí hrát tenis deset lidí.
Žádná akce, kterou děláme, není úplně nezbytně nutná, ale my to bereme jako investici do našeho areálu TJ Tatran. A kdybychom ty peníze neměli, ta se do toho pouštět nebudeme. Navíc, kdo zná tamní poměry, ví, že fotbalové šatny jsou obsazeny vlastně pořád a v šatnách do tělocvičny se sportovci neustále střídají. Proto to bereme, jako zvýšení komfortu pro sportovce. A v žádném případě to neznamená, že kvůli tomu nezrekonstruujeme šatny a sociální zařízení v současných kabinách. Máme na to připravený projekt, který možná spustíme ještě letos. Po opravě kotelny tam uděláme i renovaci otopného systému a když už se tam bude sekat do zdí, tak pravděpodobně v 2. polovině roku, bychom se pustili i do celkové opravy za 3,5 až 4 milióny.  A když ne už letos, tak na sto procent příští rok.“ 

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video