Dopravní soutěži kralovali žáci Petra Bezruče

Veronika Salášková 2013-05-23 08:34:00

Žatec – Okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů se konalo v pátek 17. května v Žatci. Tento již 21. ročník soutěže pořádala tradičně Autoškola Janouš ve spolupráci s Besipem a odborem dopravy Městského úřadu v Žatci. Žáci základních škol se spolu utkali ve dvou věkových kategoriích od 10 do 12 let a od 13 do 15 let. Čekaly na ně čtyři disciplíny. Více snímků ze soutěže naleznete zde.

Závodníci museli co nejlépe zvládnout test z pravidel silničního provozu, test ze zdravotnické přípravy, jízdu podle pravidel silničního provozu na dopravním hřišti a nakonec jízdu zručnosti na překážkové dráze, kdy rozhodčími byli městští strážníci a policisté ČR. Letos se k závodu přihlásilo celkem 60 dětí z deseti škol lounského okresu. Každá ze škol mohla být v každé kategorii zastoupena pouze jedním družstvem složeným ze dvou chlapců a dvou dívek. V obou kategoriích zvítězili domácí – žáci ze Základní školy Petra Bezruče. Na své konto si škola připsala i vítězství v jednotlivcích, kdy nejlepšího výsledku dosáhla Kateřina Mizeráková, která získala za odměnu kolo, jež do soutěže věnovalo město Žatec. „Na soutěži jsem už potřetí, ale kolo jsem vyhrála letos poprvé. Mám z toho obrovskou radost stejně jako z toho, že vyhrála obě naše družstva,“ radovala se Kateřina Mizeráková. Na druhém místě v mladší i starší kategorii skončily týmy Základní školy 28. října Louny. Na třetím místě v mladších žácích se umístili jezdci ze Základní školy Jižní Žatec, ve starší kategorii pak družstvo Základní školy Komenského alej Žatec. Vítězné týmy obou kategorií postoupily do krajského kola, které se koná 21. až 22. května v Kadani.

Komentáře

Nabídky práce

ŘEMESLNÍCI ŽATEC

Nabídka volných míst Žatec. Dobré platové ohodnocení, jednosměnný provoz! Prefa Žatec hledá zaměstnance na pozice ZEDNÍK, BETONÁŘ, TESAŘ, TRUHLÁŘ, SVÁŘEČ, VAZAČ ARMATURY. Požadavky: vyučení v oboru nebo minimálně 2 roky praxe.
Tel.: 601 549 488
E-mail: ptackova@prefazatec.cz


PRACOVNÍK V ELEKTROTECHNICE A ZKUŠEBNÍ TECHNIK

Puls Chomutov nabírá nové zaměstnance! Plat od 20 170,-Kč - 23 050,- Kč + příplatky za noční směny, práci o víkendu a další benefity. Přijmeme PRACOVNÍKA V ELEKTROTECHNICE (3 směnný provoz, dobrá manuální práce v sedě, je zapotřebí pečlivost a zodpovědnost). Dále ZKUŠEBNÍHO TECHNIKA (12 hod. směny, požadujeme vzdělání v oboru elektro, vyhláška 50, práce s PC, zodpovědnost). Zaměstná Vás agentura: Lidé a Příležitosti s.r.o., spolehlivý a férový zaměstnavatel.
Tel.: 733 126 905
E-mail: info@prilezitosti.cz


PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid kanceláří na DPP. 4 hod./týdně. Odměna dohodou. Volat po 15 hodině.
Tel.: 607881794
E-mail: notebook@ln-ucto.cz


LÉKAŘ/KA NA ORL

Náborový příspěvek 100 000,- Kč. Nemocnice Kadaň přijme LÉKAŘE se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do ORL ambulance. Nástup možný ihned do HPP nebo na DPČ, DPP.
Kontakt: Bc. Lenka Benešová
Tel.: 474 944 550
E-mail: benesova@nemkadan.cz


TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Volná pozice - plat 23 230,- Kč - 32 420,- Kč. Věznice Nové Sedlo přijme TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ (slaboproud). Požadujeme: SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, vyhláška č. 50/1978 Sb.
Tel.: 415 779 106
E-mail: JStrosova@vez.nse.justice.cz

Poslední videa

Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video
Vánoční pozdrav Ježíškova pošťáka a jeho pomocnice z Ansáblu BezeVšeho v Postoloprtech

Během adventního trhu v sobotu 12. prosince na postoloprtském náměstí všechny své spoluobčany, diváky, příznivce a kamarády přivítali a poslali vánoční pozdrav členové pořádajícího DA BezeVšeho ;-)

Přehrát video