Maskovaný lupič vykradl Komerční banku v Žatci

Veronika Salášková 2013-12-03 09:52:00

Žatec – Maskovaný lupič (na snímku z bezpečnostní kamery) přepadl minulou středu odpoledne banku v Žatci. Odnesl si z ní finanční hotovost. Policie žádá případné svědky o pomoc při pátrání.

Loupež peněz se odehrála ve středu 27. listopadu kolem 17.15 hodin v pobočce Komerční banky na žateckém Kruhovém náměstí. „K pokladně přistoupila osoba maskována velkými slunečními brýlemi a šátkem přes tvář a po pracovnici přepážky požadovala finanční hotovost,“ sdělila policejní mluvčí Jaromíra Střelcová. Je dokonce možné, že v tašce, kam si lupič uložil peníze, skrýval také pistoli. Jak vysokou částku zloděj ukradl, policie odmítla sdělit. „Z taktických důvodů nebudeme výši vydané finanční částky zveřejňovat,“ řekla mluvčí Střelcová.
Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po zloději. Pachatelem či pachatelkou je osoba vysoká asi 170 centimetrů. Podle pohybu se ale zřejmě jedná o muže. Na sobě měla osoba plátěnou khaki bundu a pod ní tmavou mikinu s kapucí na hlavě, obličej zamaskovala šálou a velkými slunečními brýlemi. V ruce držela igelitovou tašku oranžové barvy. „Pokud si někdo v inkriminovanou dobu všiml podezřelé osoby před budovou Komerční banky – odkud přišla, jakým směrem odcházela či odjížděla, nebo zaznamenal osobu v blízkosti banky, ať nám prosím sdělí tyto informace na linku 158 nebo mobilní telefon 724 802 396. Lze tak učinit i anonymně,“ požádala Jaromíra Střelcová.

Komentáře

Nabídky práce

TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Den otevřených dveří gymnázia v Podbořanech - chemici!

V rámci seznámení se školou studenti mj. předvedli zajímavé chemické pokusy. V pátek 13. ledna 2023 :-)

Přehrát video
Křest knihy Podbořany 660 let od první písemné zmínky

Kniha sepsaná Vojtěchem Peksou a kolektivem autorů popisuje historii města od pravěku po 20. století. V polovině prosince 2022 ji pokřtili a připili na úspěch u čtenářů a dlouhý život.

Přehrát video