Smrt fotbalového funkcionáře potrestána

Jarka Cibulková 2014-12-17 13:19:00

Louny – Tři roky žaláře si od Okresního soudu v Lounech odnesl devětatřicetiletý Tomáš Hrnčíř z Karlovarska, který byl odsouzen za zavinění dopravní nehody, při níž zemřela fotbalová legenda Zdeněk Kovář. Zároveň viníkovi nehody soud vyřkl zákaz řízení na tři roky. Rozsudek není pravomocný, obě strany si ponechaly lhůtu pro možné odvolání.

Posledním slyšeným svědkem byla znalkyně z oboru soudního lékařství, která se vyjadřovala k nitro kloubní zlomenině levého bérce, kterou obžalovaný při nehodě utrpěl. Po nehodě, když byl ošetřován v ústecké nemocnici, se u něj v náprsní kapse našel pervitin v hodnotě téměř sto tisíc korun. Obžalovaný neustále tvrdí, že obálku s logem České spořitelny našel po nehodě na komunikaci. Znalkyně ovšem jasně uvedla, že na končetinu, která ztratila svou celistvost, si nemohl v žádném případě stoupnout, natož vylézt z auta, udělat pár kroků a opět si sednout na místě řidiče.
Státní zástupce navrhoval obžalovanému represivní trest ve výši tří let ve věznici s dozorem a zákaz řízení na pět let. „Dnes slyšená znalkyně jasně vyvrátila obhajobu obžalovaného, že drogu našel po nehodě na komunikaci, navrhuji proto jasně represivní trest,“ odůvodnil svůj závěrečný návrh doktor Koželuh.
Více informací najdete v dnešním vydání Lounského pressu s datem 17. prosince.

 

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video