Tanečníci TK Power of Dance letos na prvomájových slavnostech v Kryrech nevystoupí

Alla Želinská 2015-05-01 11:12:00

Bohužel, děti všech kategorií TK Power of  Dance letos nepředvedou svou celoroční práci na nových tanečních choreografiích svým fanouškům, rodinným příslušníkům, spolužákům a jiným návštěvníkům oslav 1. Máje v Kryrech, jak je tomu již zvykem.

Tanečníci TK Power of Dance s letošními choreografiemi dobývají jednu soutěž za druhou. Svědčí o tom nejenom poháry z oblastní soutěže v Oseku, které vyhrály všechny kategorie tanečníků, ale i medaile, které si děti přivezly z Chomutova, kde se konala soutěž Dance Fever Festival. Další úspěchy měly všechny taneční disciplíny TK Power of Dance na mezinárodní soutěži Elitery, kde se děti, baby, mini i junioři umístili na předních příčkách. O tom, že jsou tanečníci TK Power of Dance pilné a nadané a práce trenérky Aleny Půtové je na profesionální špičkové úrovni, není pochyb. Potvrzuje to i další vítězství v proslulé a světově známé postupové soutěži, kterou pořádá Evropa 2, Taneční skupina roku 2015, kdy se děti probojovaly z regionálních kol až do televizního finále na Mistrovství ČR, kde se 29. května utkají s nejlepšími tanečními skupinami Čech a Slovenska.
Podbořanský region se může pyšnit úspěchy dětí po celé České republice a je smutné, že dětem nebylo dovoleno vystoupit na oslavách 1. Máje v Kryrech, kde se chtěly předvést svým nejbližším. Pan Petr Ulke, jeden z jednatelů společnosti RestArt z nevysvětlitelných důvodů neumožnil vedoucí tanečního klubu vystoupit se svou taneční skupinou, a tím tak zarmoutil nejen šedesát dětí, ale hlavně ty, kteří se na vystoupení svých potomků nejvíce těší – rodiče, babičky, dědečky a nejbližší příbuzenstvo. Nezbývá, než jen doufat, že se jednatelé společnosti RestArt, která organizuje kromě oslav 1. Máje v Kryrech i Podbořanské slavnosti, umoudří a do programu zahrne i vystoupení TK Power of Dance.
Jana Trinerová jménem rodičů tanečníků Power of Dance

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

ZŠ TGM Podbořany: Poslední školní den a loučení s deváťáky

Školní ráno 30. června ve znamení loučení se školním rokem a pro žáky 9. třídy se školními léty...

Přehrát video
Hlubany Logit: Vyhlášení nejlepších projektů z 12. grantového kola fondu LOGIT

Petr Veselý, Kateřina Valešová a Tomáš Petr z Ústecké komunitní nadace přijeli 28. 6. do Podbořan - firmy Logit, aby předali symbolické šeky zástupcům podpořených organizací a celou akci zaznamenali.

Přehrát video