Koupaliště s novým provozovatelem otevře prvního června, slibuje podbořanská radnice

Alla Želinská 2015-05-14 10:48:00

Podbořany – Nového provozovatele koupaliště pro letošní sezonu vybrala podbořanská rada města. Stalo se jím sdružení dvou podnikatelů Ivana Krumla a Petra Ulkeho – RestArt, známé ve městě například také pořádáním letních slavností. Pro veřejnost koupaliště má být připravené otevřít opět 1. června, jak je v Podbořanech zvykem už dlouhá léta.

„Přípravy na sezónu jsou v plném proudu. Snažíme se, a zatím se daří, zhruba kopírovat harmonogram příprav z minulých let při působení posledního provozovatele. Ve čtvrtek 14. května by měl dorazit do areálu koupaliště odborný servis na technologie, který zkontroluje a zkompletuje systém do jeho funkčního stavu, tj. z hlediska vody. Naopak technologie chemického hospodářství prošly revizí a kontrolou již v minulém měsíci. Poté se započne s napouštěním, tedy okolo 15. května, a bude trvat tři, maximálně čtyři dny,“ přiblížil Erich Knoblauch, vedoucí odboru místního hospodářství Městského úřadu Podbořany.

Více informací najdete v tištěném vydání Regionu Podbořanska

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

ZŠ TGM Podbořany: Poslední školní den a loučení s deváťáky

Školní ráno 30. června ve znamení loučení se školním rokem a pro žáky 9. třídy se školními léty...

Přehrát video
Hlubany Logit: Vyhlášení nejlepších projektů z 12. grantového kola fondu LOGIT

Petr Veselý, Kateřina Valešová a Tomáš Petr z Ústecké komunitní nadace přijeli 28. 6. do Podbořan - firmy Logit, aby předali symbolické šeky zástupcům podpořených organizací a celou akci zaznamenali.

Přehrát video