Senioři si užili Sportovní den

Alla Želinská 2015-05-28 13:08:00

Podbořany – Rok se s rokem sešel a senioři ze zařízení z celého kraje se ve středu 20. května opět utkali v Domově pro seniory v Podbořanech při tradičním sportovním dni. Letos sportovní klání proběhlo již počtrnácté, ale poprvé uvnitř budovy, pod střechou.

„Vzhledem k předpovědi počasí jsme byli připraveni i na „mokrou variantu“, a tak poprvé za celou svou historii hry proběhnou uvnitř, nikoliv venku. Každopádně přeji vám, ať sportovní disciplíny úspěšně zvládnete a hlavně si je náležitě užijete!“ popřála všem účastníkům z celkem dvanácti zařízení ředitelka DpS Podbořany Marie Henlínová. Pak už na řadu přišlo roztomilé vystoupení dětí z mateřské školy Hlubanská, která s podbořanským domovem aktivně spolupracuje. Děti sklidily velký potlesk a šlo se na věc.
Prostory přízemí a suterénu se díky pečlivé přípravě pořadatelů šikovně proměnily na stanoviště košíkové, chytání rybiček, bowlingu, hledání pokladů, česání ovoce, cvrnkání kuliček a dalších zajímavých disciplín. Po napínavém zápolení, sčítání bodů a dobrém obědě následovalo vyhlášení vítězů.

Více informací najdete v tištěném vydání Regionu Podbořanska, fotogalerie k akci zde

 

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video