Vábení přilákalo tisíce návštěvníků

Lucie Steklá 2015-08-19 12:22:00

Tisíce lidí během víkendu navštívily oblíbené slavnosti v Lounech, již dvanáctý ročník Letního lounského vábení. Pro návštěvníky perly na Ohři byl připraven bohatý kulturní i sportovní program, nezapomnělo se ani na děti. Protože jsou slavnosti směřovány jako oslava řeky Ohře, patřilo jejich zahájení právě jí.

U veslařského klubu se na řece odehrál poetický příběh řeky, oficiální zahájení proběhlo již v odpoledních hodinách na náměstí Funny orchestrem, v šest večer návštěvníky přivítal starosta Loun Radovan Šabata. K hlavním hudebním hvězdám patřila v pátek večer zpěvačka Ewa Farna, před ní se představily kapely Paralet a Karamel. Sobotní hlavní scéna patřila kapele Monkey Business, folk a country scéna přivítala například skupinu Průvan, ve Stromovce se rozezněly tóny skupiny Laura a její tygři. Sobotní odpoledne bylo v parku určeno dětem, pro něž program připravilo divadlo Mazec, vyzkoušet si mohly keramický či střelecký koutek. Na své si přišli také sportovní příznivci u turistického pochodu, při cykloturistickém závodu, fotbalovém turnaji či na Běhu letního lounského vábení. Stovky příznivců fandily také při závodech dračích lodí u veslařského klubu. Zrušen musel být kvůli suchu a vysokému nebezpečí požárů ohňostroj, který nahradila  laserová show. Fotografickou reportáž najdete na straně dvě v tištěném vydání Lounského pressu, více fotografií v galerii zde.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz


VÝKUPČÍ DRUHOTNÝCH SUROVIN, ŽATEC

Wastemat s.r.o. Žatec přijme výkupčího druhotných surovin.TEL: 728880155; EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz


Hledáte práci v Žatci?

Základní umělecká škola Žatec hledá HOSPODÁŘKU - ROZPOČTÁŘE. Práce na plný úvazek, od 1.8.2021. Požadavky: minimálně střední vzdělání ekonomického směru, znalost MS Office (Word, Excell, Outlook), orientace v účetní, mzdové a daňové oblasti. Nabízíme: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání a příjemný kolektiv. Své životopisy zasílejte do 10.5.2021 na email: i.maresova@zuszatec.cz
Kontakt: Irena Marešová
E-mail: i.maresova@zuszatec.cz


OPERÁTOR VÝROBY a SKLADNÍK

Pracovní příležitost v Podbořanech, mzda až 26 500,- Kč! Pracujte u jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na Podbořansku! Valeo Podbořany nabírá SKLADNÍKY a OPERÁTORY VÝROBY. Smlouva na neurčito, 28 dní volna, vhodné pro ženy, muže a absolventy, plně hrazené stravenky, práce na 3 směny.
Kontakt: Zdenka Hlavánová
Tel.: 415 232 268
E-mail: zdenka.hlavanova@valeo.com


KUCHAŘ/KA

Restaurace U ŽIDA, Česká 182, Louny hledá kuchaře/ku. Info: uzida@restauraceuzida.cz; tel.: 603193198.
Tel.: 603193198
E-mail: uzida@restauraceuzida.cz

Poslední videa

Očkovací centrum v Podbořanech

Ve čtvrtek 1. dubna se začalo očkovat - MUDr. Nabbout a sestřička při práci - pacient z Rakovníka.

Přehrát video
Místo, kde hodil útočník kámen do vlaku

Místo, kde hodil útočník kámen do vlaku

Přehrát video