Blšany začaly výborně a drží se na druhém místě tabulky: V sobotu rozstřílely čtyřmi góly Hrobce na jejich hřišti

Alla Želinská 2015-09-03 13:20:00

Hrobce – Fotbalisté Blšan pokračují ve skvělých podzimních výkonech, v sobotu čtyřmi brankami převálcovali Hrobce na jejich hřišti a přivezli si další tři body. V tabulce krajského přeboru jsou nyní na druhém místě.

O svém jasném vítězství rozhodli až ve druhém poločase. V 55. minutě se trefil tvůrce blšanské hry, záložník Vlastimil Vidlička. A hned potom začal úřadovat Jiří Böhm, momentálně nejlepší střelec krajského přeboru, který za pouhých čtrnáct minut uštědřil soupeři čistý hattrick: skóroval v 57. minutě z penalty a potom v 59. a 71.
Dál už nebylo v zápase skoro co řešit, Blšanští šetřili síly a v klidu si pohlídali domácí pokusy a cenné vítězství do tabulky.
V příštím kole nyní v sobotu 5. září přivítají Blšany na svém hřišti od 10.30 hodin soupeře AFK Chomutov, který je zatím na 14. místě tabulky a ze čtyř kol vyhrál jen jednou.
Hrobce – Blšany 0:4 (0:0)
Branky: 55. Vidlička, 57., 59. a 71. Böhm.
Sestava Blšan: Jícha – Boruta, Maršálek (86. Hruška), Vacek, Cipruš – Rajnoch, Homola, Vidlička, Míča (73. Němec) – Zdichynec (40. Žampa), Böhm.

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video