Jonáš pořádá příští týden burzu

Alla Želinská 2015-09-17 12:39:00

Podbořany – Rodinné a mateřské centrum Jonáš v Podbořanech chystá na příští týden podzimní burzu dětského, dámského a pánského oblečení a obuvi i hraček. Burza proběhne ve dnech 22. – 24. září. „Příjem oblečení v našem centru začal již 8. září a pokračuje každý všední den ještě do pátku 18. září vždy od 9 do 12 hodin. Prodej věci začne v úterý 22. září od 14 do 17 hodin, pokračuje ve středu 23. září od 9 do 12 a od 14 do 17 hodin a končí ve čtvrtek 24. září od 9 do 12 a od 14 do 16 hodin," sdělila Lucie Karbanová.

Všichni, kdo chtějí na burze něco prodat, mohou navštívit rodinné a mateřské centrum Jonáš v 1. patře Kulturního domu každý všední den dopoledne – od 9 do 12 hodin. V této době tam je otevřena pro veřejnost volná herna, kde si rodiče s dětmi mohou i pohrát, odpočinout a dát si malé občerstvení.
Pravidla prodeje jsou jednoduchá. „Oblečení přijímáme čisté, vyžehlené a označené cedulkou se jménem a číslem podle vašeho seznamu a prodejní cenou. Z prodejní ceny se odečítá 10 % pro RMC Jonáš (od celkové částky 101 Kč a vyšší),” dodala Lucie Karbanová.
Výdej neprodaných věcí bude hned po skončení burzy ve čtvrtek 24. září od 17 do 18 hodin. Kdo nebude moci vyzvednout věci v tomto termínu, má pak čas maximálně do 8. října. Po tomto datu propadají nevyzvednuté věci ve prospěch rodinného a mateřského centra.
Maminky, tatínkové a další zájemci mají možnost nakoupit na burze za příznivé, často spíš jen symbolické ceny kojenecké vybavení a doplňky, dětské i dospělé oblečení, obuv, hračky a další věci na nadcházející podzim a zimu.

 

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video