Ivana Lněníčková byla nejlepší: Na Jablečný den v Krásném Dvoře zavítalo letos zhruba tři tisíce lidí

Alla Želinská 2015-10-08 09:06:00

Krásný Dvůr – Tradiční Jablečný den, oslavu sklizně jablek, již popáté pořádali v sobotu 3. října na zámku v Krásném Dvoře.

Stovky lidí ochutnávaly všemožné pokrmy z jablek, mošty, k vidění bylo i mnoho dalších jablečných specialit. Právě ty hodnotila odborná porota v čele se starostou Krásného Dvora Zuliko Vychytilem. Vyhrály nakonec jablečné koláčky dětí z dětského domova v Mašťově, na druhém místě byl jablečný koláč s medem od klientů Psychiatrické léčebny v Petrohradě a třetí místo získal jablíčkovo – řepný salát od Ivany Lněníčkové z Nepomyšle. Paní Ivana přebírala cenu hned dvakrát, protože v další soutěží o nejlepší jablečný produkt na stáncích, který hodnotili návštěvníci trhů na zámeckém nádvoří, obsadila první místo za své oboustranné řezy. Druhé místo v této kategorii patří Miluši Procházkové za zámecký dezert a třetí příčku obsadila Irga Zaspalová za své Jablečné velehory.
Pro návštěvníky Jablečného dne byl připraven také bohatý doprovodný program, nechyběla různá kulturní vystoupení. Děti hravě plnily úkoly na všech stanovištích Jablíčkohraní.
Letos do Krásného Dvora na tradiční slavnost jablečné úrody zavítalo kolem tří tisíců návštěvníků. „Jen platících návštěvníků bylo 2200, s dětmi a dalšími hosty jich celkem na zámek přišlo zhruba tři tisíce,” spokojeně rekapituluje kastelánka zámku Michaela Hofmanová.

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Prohlídka nové sportovní haly v Podbořanech

Provedl nás technický správce Ladislav Bokr.

Přehrát video
Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video