Ivana Lněníčková byla nejlepší: Na Jablečný den v Krásném Dvoře zavítalo letos zhruba tři tisíce lidí

Alla Želinská 2015-10-08 09:06:00

Krásný Dvůr – Tradiční Jablečný den, oslavu sklizně jablek, již popáté pořádali v sobotu 3. října na zámku v Krásném Dvoře.

Stovky lidí ochutnávaly všemožné pokrmy z jablek, mošty, k vidění bylo i mnoho dalších jablečných specialit. Právě ty hodnotila odborná porota v čele se starostou Krásného Dvora Zuliko Vychytilem. Vyhrály nakonec jablečné koláčky dětí z dětského domova v Mašťově, na druhém místě byl jablečný koláč s medem od klientů Psychiatrické léčebny v Petrohradě a třetí místo získal jablíčkovo – řepný salát od Ivany Lněníčkové z Nepomyšle. Paní Ivana přebírala cenu hned dvakrát, protože v další soutěží o nejlepší jablečný produkt na stáncích, který hodnotili návštěvníci trhů na zámeckém nádvoří, obsadila první místo za své oboustranné řezy. Druhé místo v této kategorii patří Miluši Procházkové za zámecký dezert a třetí příčku obsadila Irga Zaspalová za své Jablečné velehory.
Pro návštěvníky Jablečného dne byl připraven také bohatý doprovodný program, nechyběla různá kulturní vystoupení. Děti hravě plnily úkoly na všech stanovištích Jablíčkohraní.
Letos do Krásného Dvora na tradiční slavnost jablečné úrody zavítalo kolem tří tisíců návštěvníků. „Jen platících návštěvníků bylo 2200, s dětmi a dalšími hosty jich celkem na zámek přišlo zhruba tři tisíce,” spokojeně rekapituluje kastelánka zámku Michaela Hofmanová.

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná účetní a matrikářka

Starosta Obce Hřivice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce SAMOSTATNÉ ÚČETNÍ A MATRIKÁŘKY OBCE HŘIVICE. Podrobnosti na www.hrivice.cz. Přihlášku lze podat do 5.8.2021.
Kontakt: Josef Hajm, starosta
Tel.: 606686797
WWW: https://www.hrivice.cz/obecni-urad/uredni-deska/vyberove-rizeni-na-obsazeni-funkce-samostatne-ucetni-a-matrikarky-14413.html
E-mail: starosta@hrivice.cz


Řidič/Řidička Multikáry M31 - Obec Raná

Obecní úřad v Rané hledá ŘIDIČE/ŘIDIČKY Multikáry M31. Náplní práce je také práce v terénu a úklidové práce v obci. Nástup možný ihned.
Kontakt: Obec Raná
Tel.: 415679247
E-mail: obec-rana@obec-rana.com


BRIGÁDA: Pomocná síla na výdej jídel v kantýně Valeo Podbořany

Veřejné stravování CZ a.s. hledá BRIGÁDNÍKA - POMOCNOU SÍLU NA VÝDEJ JÍDEL v kantýně Valeo Podbořany. Směny pondělí až pátek.
Kontakt: Andrea Kejvalová
Tel.: 724194195


POKLADNÍ, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POMOCNÁ SÍLA DO KANTÝNY

Veřejné stravování CZ a.s. nabízí ve svých kantýnách společností Nexen a Yanfeng v průmyslové zóně Tringle na bývalém žateckém letišti volné pracovní pozice POKLADNÍ, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ A POMOCNÁ SÍLA DO KANTÝNY. Odměna až 16.000 - 18.000 Kč čístého.
Kontakt: Andrea Kejvalová
Tel.: 724194195


Jednatel/ka Městské služby Podbořany

Město Podbořany vyhlašuje poptávku na obsazení funkce JEDNATEL/KA OBCHODNÍ SPOLEČNOSTI Městské služby Podbořany s.r.o. Nabízíme kreativní práci dle smlouvy o výkonu funkce jednatele/ky při vedení obchodní společnosti města, uplatnění manažerských schopností při jejím řízení a marketingu, funkční období na dobu neurčitou s předpokládaným začátkem 09/2021. Smluvní platové ohodnocení.
Kontakt: Mgr. Erich Knoblauch
Tel.: 776662141
WWW: https://www.podborany.net/mestsky-urad/aktuality/poptavkove-rizeni-na-obsazeni-funkce-jednatel-ka-obchodni-spolecnosti-mestske-s
E-mail: knoblauch@podborany.net

Poslední videa

Městské koupaliště Podbořany láká velké i malé

Skoky do vody - poslední červencový den 2021 :-)

Přehrát video
bouřka na Lounsku 13.7.2021

rozvodněný potok

Přehrát video