Práci nabízelo čtyřicet firem

Lucie Steklá 2015-10-21 12:17:00

Louny (lus, caj) Dva tisíce lidí se zúčastnily čtvrteční Burzy pracovních příležitostí. Jednalo se o druhý ročník akce pořádané lounským úřadem práce ve spolupráci s Ústeckým krajem. „Prokazatelně dle prezenčních listin se dostavilo 1430 osob z celého okresu. Prezenční listiny byly sestaveny z našich pozvaných uchazečů o zaměstnání. Další množství zájemců o práci se na burze neevidovalo. Byly to například lidé zaměstnání, které v evidenci nyní nemáme, ale uvažují o změně zaměstnání, a proto se této akce také zúčastnili,“ řekl Josef Pavlátka, vedoucí oddělení zprostředkování ÚP Louny. Především v odpoledních hodinách se dostavovaly celé třídy žáků některých škol. „Dá se tedy odhadovat, že celkový počet návštěvníků se mohl blížit ke dvěma tisícům,“ dodal. Prokazatelně přijelo ze Žatce 232 lidí a z Podbořan 184. Burzu navštívila také devátá třída ze Speciální základní školy v Lounech.

Na burze se představilo čtyřicet firem z okresu Louny, ale také dalších blízkých oblastí z různých odvětví. Největší poptávka byla po technických profesích. Návštěvníkům se představily stavební firmy, společnosti zabývající se kovovýrobou, obráběním či výrobou plastových výrobků. Zaměstnance na burze hledal například Jiří Jedlička z HaR Komplet Louny, společnosti zabývající se výrobou a kompletací a montáží kabelové elektroniky. „Pro naši dílnu sháníme dělnice do elektrovýroby pro montáž kabelových spojek. U této práce je nutná zručnost a pečlivost, ale není náročná,“ řekl. Firma se zabývá kompletací elektrodílů pro vlakové soupravy či tramvaje v zahraničí.
Další akcí úřadu práce bude propagační výstava Vzdělávání, kterou bude hostit 24. listopadu Obchodní akademie a Střední odborná škola gen. F. Fajtla v Lounech a 26. listopadu Obchodní akademie a SOŠ zemědělská a ekonomická v Žatci.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Chomutvo, Kadaň, Klášterec - pomocná síla, pokladní, výdejčí obědů

Pro osoby s částečným zdravotním omezením nabízí v Chomutvě, Kadani a Klášterci firma Veřejné stravování CZ pozice POMOCNÁ SÍLA, POKLADNÍ A VÝDEJČÍ OBĚDŮ.
Kontakt: Andrea Kejvalová
Tel.: 724194195


Žatec, řidič kamionové dopravy.

Hledáme řidiče kamionové dopravy na pravidelnou práci. Denní návraty, po-pá, odjezdy ze Žatce.
Kontakt: Denisa Nakládalová
Tel.: 770 166 685
E-mail: nakladalova@multitrans.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz


VÝKUPČÍ DRUHOTNÝCH SUROVIN, ŽATEC

Wastemat s.r.o. Žatec přijme výkupčího druhotných surovin.TEL: 728880155; EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz


Hledáte práci v Žatci?

Základní umělecká škola Žatec hledá HOSPODÁŘKU - ROZPOČTÁŘE. Práce na plný úvazek, od 1.8.2021. Požadavky: minimálně střední vzdělání ekonomického směru, znalost MS Office (Word, Excell, Outlook), orientace v účetní, mzdové a daňové oblasti. Nabízíme: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání a příjemný kolektiv. Své životopisy zasílejte do 10.5.2021 na email: i.maresova@zuszatec.cz
Kontakt: Irena Marešová
E-mail: i.maresova@zuszatec.cz

Poslední videa

Městské hodiny na věži kostela v Podbořanech jsou opravené

Postaral se o to hodinář Miloš Flossmann.

Přehrát video
Očkovací centrum v Podbořanech

Ve čtvrtek 1. dubna se začalo očkovat - MUDr. Nabbout a sestřička při práci - pacient z Rakovníka.

Přehrát video